Kuna
Autor Wiadomość
 MariuszK


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: mariusz
Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 65
Skąd: slask
Wysłany: 26 Luty 2018, 17:02   Kuna
   Moje auto: corsa E 5d 1.4 Lpg


Witam miał ktoś problem z kuna i jakieś rozwiązanie zęby sie odczepiła od samochodu?
Po kupnie auta w 2 dzień kuna pogryzła mi kable sondy lambdy pokryło ubezpieczenie 950zl z diagnostyka.
Po naprawie auta założyłem peszel na te kabel 3 kostki wc elektroniczny odstraszacz psia sierść powiesiłem oraz 2 rożnymi płynami psikam nadkola kable silnik w silniku nei ma śladu zeby cos lazilo ale jest jeszcze 2 sonda pod autem i w czwartek mi ta 2 pogryzła ta co jest przy wydechu i za diagnostykę wymianę zapłaciłem 916zl dostałem rabat . Tez założyli jakiś ochronny peszel ale czy to wystarczy
Jakieś rady bo co miesiąc 1 tys to ja nie dam rady dawać na naprawy po to kupiłem nowe auto zeby tylko lac i jezdzic a nie kupować popaprane sondy
Mieszkam w bloku brak garażu :lol1:
 
     
 Zbyszko


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Imię: Piotr
Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 26 Luty 2018, 17:22   
   Moje auto: CORSA E B14XEL + LPG


Witam

Ja jesienią miałem problem z kunami lub szczurami tego nie wiem ( były ślady łap i sierść ) 3 razy wymieniałem ten sam wąż od płynu chłodzącego - koszt węża 150zł x3.

kupiłem coś takiego i spokój doradzono mi żeby był podwójny.
http://allegro.pl/antykun...7026030123.html

Wcześniej próbowałem z kostką domestos, sierścią psa itp ale nic nie dawało rady
 
     
 MariuszK


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: mariusz
Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 65
Skąd: slask
Wysłany: 26 Luty 2018, 17:25   
   Moje auto: corsa E 5d 1.4 Lpg


No ja posiadałam ten https://www.mediasklep24....-kemo-m180.html Do środka nic raczej nie wchodzi ale ta 2 sonda jest pod autem i chyba tam juz ten dźwięk ja nie odstrasza
 
     
 Zbyszko


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Imię: Piotr
Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 15
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 26 Luty 2018, 18:00   
   Moje auto: CORSA E B14XEL + LPG


No właśnie ten jest podwójny jeden dajesz w stronę podłoża drugi w stronę komory silnika. U mnie działa. Trochę słychać na trzeszczy piszczy i widać jak miga pod autem kolorowa dioda.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Inne » Kuna
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.