Traci prad i to duzo
Autor Wiadomość
 KOSIN25


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Aleksander
Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11 Styczeń 2018, 03:01   Traci prad i to duzo
   Moje auto: Opel Corsa B 1.4 rok 1996


Wysłany: Dzisiaj 2:34 Zimne/ cieple oświetlenie kokpitu ;/
Moje auto: Opel Corsa B 1.4 rok 1996

Witam.
Jestem nowy na forum i nie znam sie zbytnio na autach wiec prosze o wyrozumialosc :)

Jakis czas temu nabylem corse B 1.4 b/gaz z 1996 r nie ukrywam nie lubie malych aut i z racji iz nie posiadalem wiekszej gotowki bylem zmuszony kupic wlasnie te auto lecz autko mnie bardzo pozytywnie zmienilo male apalanie super mi sie jezdzi wiec dlatego napewno go dlugo nie wymienie. ( prosze jak pozory myla )

Jak pisalem nie znam sie na elek wogole wiec prosze mnie sprostawac jakby co ;)

Problem tkwi w tym iz od niedawna zakupilem corsie w gazie wiadomo na benzynce sie nagrzewa pach 2 tys obrotow i jest gaz i tu jest problem mianowicie gdy stoje w miejscu na biegu jalowym auto zapalone bardzo faluja mi obroty moze noe bardzo jak obroty utrzymuja sie na 600 do 800 i gdy tak se faluja co chwile trzesie mi buda ale to jeszcze nic gdy wlaczam ogrze tylnej szyby dmuchawe czasem i wycieraczki te obroty utrzymuja sie nawet na 500 nie raz mialem problem z ruszeniem gdyz nie bylo gaz sprzeglo tylko dodaje gazu puszcsam sprzeglo a auto gasnie gdyz mialo 800 obrotow. Jest to irytujace, nie sprawdzalem jak to kest na benzynie, lub inna sytualcja mamy taka pogode jak mamy deszcz zimno szyby paruja wlaczam te sprawy jade se spokojnie i raz redukuje a raz wrzucam na luz i przy wolnej redukcji lub luzie z 2 tys obr spada mi do 400 przy skrecie zawsze gdy skrecam patrze na licznik by w razie czego dodac gazu denerwuje mnie to. Boje sie ze kiedys przy skrecie auto mi zgasnie jakbym jechal na wiekszych obrotach a co za tym idzie auto gasnie brakuje hamulcy. Dlaczego tak sie dzieje drodzy forowicze. Nie wiem czy wybralem dobra kategorie. Czy to wina gazu lub jakiejs regulacji czy poprostu za slaby akumulator a z a duza moc i traci zbyt duza pradu ( jak pisalem jestem zielony ) a moze poprostu te auta tak maja, czemu tak sie dzieje prosze o szybka odp bo to naprawde irytujacy mnie problem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » Traci prad i to duzo
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.