Prospekty, broszury, katalogi, foldery reklamowe marki OPEL
Autor Wiadomość
 Piecia



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 299
Skąd: Warszawa/Merzig (DE)
Wysłany: 15 Grudzień 2017, 00:55   Prospekty, broszury, katalogi, foldery reklamowe marki OPEL
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTI


Cześć,

ostatnio natrafiłem na ciekawą stronę z listą chyba wszystkich możliwych prospektów i katalogów Opla. Niestety nie wszystkie (w szczególności starsze modele) są dostępne. Szkoda, że nie można się cofnąć w czasie i zobaczyć do oferował producent w przypadku Corsy A lub B ;)

Zobaczcie jak wyglądają Wasze Opelki w folderach :D

http://www.opel-infos.de/...l/komplett.html

Pozdrawiam :D
 
     
 Czarkoman


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Cezary
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 66
Skąd: Pobiedziska
Wysłany: 22 Grudzień 2017, 00:20   
   Moje auto: Opel Corsa C 1.8 GSi


Kurczę, szkoda że wszystko po niemiecku bo słabo z nim u mnie :wstyd:
Do swojej mam trochę oryginalnych dokumentów salonowych jeszcze ze Szwajcarii, więc jak kogoś to interesuje to mogę porobić zdjęcia ;)
 
     
 Piecia



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 299
Skąd: Warszawa/Merzig (DE)
Wysłany: 22 Grudzień 2017, 15:13   
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTI


Czarkoman, koniecznie, fajnie byłoby stworzyć małą, forumową bazę prospektów i broszur, które mamy do swoich furek ;)
 
     
 Czarkoman


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Cezary
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 66
Skąd: Pobiedziska
Wysłany: 22 Grudzień 2017, 23:08   
   Moje auto: Opel Corsa C 1.8 GSi


Z dokumentów mogę wywnioskować, że Corsina była kupiona w Altstätten w salonie, który wtedy nazywał się Garage Zünd. Dalej istnieje, ale troszeczkę pod inną nazwą https://www.zuendmobilcenter.ch
Naklejki z tyłu mojego samochodu z żółtym Z (na szybie i karoserii) są właśnie od nazwy salonu i dlatego ich jeszcze nie ściągnąłem ;p

Nie będę tutaj robił bałaganu i wstawiał wszystkich zdjęć tylko wrzucam link do albumu: https://imgur.com/a/i2dEG

Najbardziej interesujący jest chyba prospekt i cennik opcji. Z tego co mnie zaciekawiło to w jednym miejscu karoseria nazwana jest "Limousine". Jako bonusy dostałem też 2 zestawy protokołów w razie wypadku, chyba jakiś bilet parkingowy i informator ze szwajcarskiego lotniska xD
 
     
 Piecia



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 299
Skąd: Warszawa/Merzig (DE)
Wysłany: 23 Grudzień 2017, 00:35   
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTI


Czarkoman, miałem pytać właśnie o te żółte naklejki bo bardzo ładnie się komponują :D taka sama sytuacja jest w mojej Corsie, też jest oznakowana przez Dealera ;) Piret :)

Bardzo fajna dokumentacja, za kilka, a nawet kilkanaście lat będzie fajnie wyglądać w samochodzie, niestety nie wszystkie auta je mają... z wiadomych przyczyn.. cofanie liczników itd.

W wolnej chwili muszę swoje dokumenty przejrzeć co tam jest ciekawego. Jak coś znajdę do wrzucę :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wszystko i o wszystkim co związane z Corsą » Historia Opli na świecie » Prospekty, broszury, katalogi, foldery reklamowe marki OPEL
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.