kluczyk Corsa D
Autor Wiadomość
 matti1989a


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Mateusz
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 24
Skąd: krotoszyn
Wysłany: 15 Grudzień 2017, 08:21   kluczyk Corsa D
   Moje auto: Corsa D 1.2 80 KM


Witam chciałbym dorobić kluczyk do mojego pojazdu gdyż nie mam zapasowego. Na internecie znalazłem kluczyk surowy za 130 zł do zaprogramowania. Pytanie czy da rade to samemu zrobić oczywiście grot bym sobie gdzieś dorobił. Ponoć sprawa nie jest taka łatwa i najlepiej oddać gdzieś gdzie programują ale koszta obłęd. Znalazłem też informacje, że do opla można kupić używany kluczyk dorobić grot i zaprogramować go wkładając do stacyjki. To było by rozsądne rozwiązanie bo używany kluczyk idzie już dostać za 60 zł. Pytanie czy pójdzie go zaprogramować?
A w razie czego wykasowanie immobilizera jest trudne i drogie ?
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2017, 11:10   Re: kluczyk Corsa D
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Jeżeli kluczyk straci pamięć np.po długiej wymianie baterii wystarczy otworzyć nim drzwi wkładając kluczyk do zamka potem do stacyjki i uruchomić silnik.Ja osobiście do samochodu córki zamówiłem w servisie.Nie pamiętam ceny ale wyszło taniej niż ci którzy sami kombinowali a i tak w servisie wylądowali.
 
     
 matti1989a


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Mateusz
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 24
Skąd: krotoszyn
Wysłany: 15 Grudzień 2017, 13:37   
   Moje auto: Corsa D 1.2 80 KM


To w serwisie za dorobienie ile chcieli? Ten co ma ten kluczyk za 130 zł powiedział, że za dodatkowe 150 zł uruchomi mi go, że będzie działać pilot i auto odpali. Chyba już się taniej nie da. Pytałem o wykasowanie immo to ponoć jest ciężki temat. On nie potrafi to stwierdzam, że tanie nie będzie bo tak bym sobie dorobił grot i auto odpalił. Na zapasowy kluczyk już pilot by mi potrzebny nie był. Ale za trudny ten immobilajzer na razie jest.
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2017, 16:08   
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Nie pamiętam ceny sprzed 5 lat.Zadzwoń zapytaj czasami jest taniej i lepiej jak u złotych rączek.Za wymianę rozrządu w Astrze zapłaciłem 720zł a u "fachowca" wołali 1100 i na pompę wody chcieli naciągnąć a w silniku 1.6 116KM pompa nie jest przez rozrząd napędzana i gwarancję dostałem na 160tys.km.Nie udało się im bo ja w tej branży pracowałem.
 
     
 matti1989a


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Mateusz
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 24
Skąd: krotoszyn
Wysłany: 15 Grudzień 2017, 17:59   
   Moje auto: Corsa D 1.2 80 KM


Zadzwonić można ale na Internecie się oferują to 450 zł ja znalazłem za 280 zł zobaczymy co powie serwis ale, że mniej to nie wierzę.
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2017, 19:38   
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Jeżeli ktoś oferuje taniej to zapłać za kluczyk już poprawnie zaprogramowany żeby pieniądze nie poszły w błoto.
 
     
 matti1989a


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Mateusz
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 24
Skąd: krotoszyn
Wysłany: 15 Grudzień 2017, 21:23   
   Moje auto: Corsa D 1.2 80 KM


Akurat blisko mam to pojadę samochodem, daje kluczyk oryginalny wraz z kodem bo mam i programu je 5 minut i niby po problemie. Kiedyś miałem golfa 3 to dorobienie śmieszne pieniądze wyłączenie immo 20 zł drugi kluczyk 25 i po sprawie. A teraz z immo problem bynajmniej na razie za młode auto.
 
     
 niuteq


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: Krzysiek
Wiek: 44
Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 28
Skąd: Pyrzyce
Wysłany: 18 Grudzień 2017, 17:52   
   Moje auto: Corsa D 1,2 80KM


dorabiałem kluczyk w sobote cena 350 PLN (jesli masz car pass) w tym mam kluczyk typu scyzoryk z logo opla z funkcja pilota zakodowany. Wkładać do stacyjki i jechać, działa również otwieranie i zamykanie z pilota.
Jesli nie masz car pass 400 PLN
 
 
     
 matti1989a


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Mateusz
Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 24
Skąd: krotoszyn
Wysłany: 19 Grudzień 2017, 20:13   
   Moje auto: Corsa D 1.2 80 KM


To muszę to przemysleć bo 280 zł co facet chce za kluczyki dużo mi się widzi. Byle mi ktoś wyrzucił immo to grot sobie dorobie wszędzie. Narazie się wstrzymam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ elektryczny, zapłon » kluczyk Corsa D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.