Corsa E 1.4 rocznik 2015 - czy nadaje się do LPG
Autor Wiadomość
 janklos12


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: jan
Wiek: 53
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: warszawa
Wysłany: 16 Kwiecień 2017, 08:05   
   Moje auto: Corsa E 1.4 90 KM Color Edition


Sprawdziłem dokładnie i gdy kontakty są tylko na karcie sim to nie są wyświetlane w radiu a gdy je skopiowałem do telefonu to jest ok. samsung s 2
 
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16 Kwiecień 2017, 11:25   
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Cenna informacja.Tego się nie znajdzie nigdzie nawet w instrukcji.
Wszystkie kontakty zawsze mam na SIM.
Mam dwa telefony.Zwykłą Nokię przy sparowaniu której nie wyświetla komunikatu pozwól na skopiowanie książki i drugi Sony Xperię gdzie wszystko jest ok ale nie wyświetla nazwy osoby dzwoniącej bo jak napisałeś kontakty są tylko na SIM.
Szkoda że nie działa funkcja książki w starszych telefonach bo Sony używam tylko do nawigacji i internetu bo jako telefon jest nie praktyczny i za duży jak dla mnie.
Sprawdzę jeszcze czy może będzie Nokia wyświetlać nazwę osoby dzwoniącej nawet jak książka nie jest wpisana w radio.Dzięki za pomoc.
 
     
 kierowca


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 36
Skąd: Siedlce
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 6 Maj 2017, 13:53   

Witam.
Jednak założyłem LPG. Sterownik Stag Q box, wtryskiwacze Stag AC W02, butla w kole 47 litrów. Obecnie jestem zadowolony, ładnie się przełącza po przejechaniu ok 1 km. po przełączeniu na LPG różnica nieodczuwalna. Komputer pokładowy samochodu pokazuje takie parametry jakby pracował na benzynie.Książka gwarancyjna na 2 lata na podzespoły lpg, przeglądy co 10 000 km. :)
 
 
     
 janklos12


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: jan
Wiek: 53
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: warszawa
Wysłany: 14 Maj 2017, 13:13   
   Moje auto: Corsa E 1.4 90 KM Color Edition


jaki koszt?
 
 
     
 kierowca


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 36
Skąd: Siedlce
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 16 Maj 2017, 08:29   

2300 pln ale warsztat po sąsiedzku dwa domy dalej :) dodam że wlew gazu pod klapką tankowania benzyny, zbiornik 47l w kole :okk:
 
 
     
 janklos12


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: jan
Wiek: 53
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: warszawa
Wysłany: 2 Czerwiec 2017, 10:21   
   Moje auto: Corsa E 1.4 90 KM Color Edition


dzis ponownie sprawdziłem tankowanie pod korek i o dziwo spalanie prawie się pokrywało z danymi z komputera. zatankowałem 38litr a przejechałem 677km. czyli 38/6.77=5.61litra na 100km a komp pokazał 5,5 litr. śr. predkość 54.1km/h
 
 
     
 janklos12


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: jan
Wiek: 53
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: warszawa
Wysłany: 31 Sierpień 2017, 16:13   
   Moje auto: Corsa E 1.4 90 KM Color Edition


kierowca napisał/a:
2300 pln ale warsztat po sąsiedzku dwa domy dalej :) dodam że wlew gazu pod klapką tankowania benzyny, zbiornik 47l w kole :okk:
witam, trochę czasu masz już lpg . moze jakiś wnioski, pytam bo chcę założyć taki sam zestaw. nie będę czekał do końca gwarancji. po 6mc jest przejechane 10tys km. więc szybko by się to lpg zwróciło. pozdr
 
 
     
 kierowca


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 36
Skąd: Siedlce
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 13:18   

Przejechałem ok 9 tys km i jest wszystko dobrze. Spalanie 15% większe niż ma PB. Spadek mocy nieodczuwalny. Jestem bardzo zadowolony. :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Układ paliwowy » Corsa E 1.4 rocznik 2015 - czy nadaje się do LPG
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.