Błąd świeci bez przerwy.
Autor Wiadomość
 Antonio


Informacje
lubelskie

LPG: Tak
Imię: Kuba
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 15 Sierpień 2017, 13:51   Błąd świeci bez przerwy.
   Moje auto: Corsa b 1.4 v8


Witam. Od miesiąca jestem posiadaczem corsy b 1.4 v8 b+g. Mam problem z jednym błędem. Sprawdziłem błędy metodą na zworke i z błyskow wyszło mi 10/2/10/10. Błąd 0200 przerwa w obwodzie wtrysku tak? Auto odpala na benzynie ale szarpie silnik nie pracuje równo i ledwo chce jechać. Na gazie nie ma tego problemu. Jedzie ładnie chodzi równo. Ale chodzi o ten błąd. Nie pomaga odcięcie akumulatora. Dodam jeszcze że czasem silnik ma tak że jak cofam kluczyk do zera to jeszcze szarpie tak jak by chciał dalej pracować. Trwa to może sekundę. Pytanie czym ten błąd jest spowodowany. Uszkodzony wtrysk? Ale auto odpala. Może on jest przyciety. A druga sprawa spalanie gazu mnie niepokoi. Na pełnej butli 32l jadę 230 km max. Czy to przez to że jest ten błąd? Miałem tak w innym samochodzie. Jak był błąd to silnik nie miał siły i dużo palił po kasacji błędu spalanie spadało znacząco i wiadomo wracała moc. Czy w tym przypadku też tak może być? Z góry dziękuję za zainteresowanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » Błąd świeci bez przerwy.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.