[Corsa D] Red Stealth Project
Autor Wiadomość
 Olbi


Informacje
warminsko mazurskie

LPG: Nie
Imię: Maciej
Wiek: 27
Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Elblag, Polska
Wysłany: 18 Listopad 2016, 04:40   [Corsa D] Red Stealth Project
   Moje auto: Corsa D SXi 1.2 (83kM)


:bry:

Chciałbym przedstawić wam moje cudo z Gryfem haha które nabyłem w Lutym bieżącego roku. Jest to Corsa SXI 1.2 z rocznika 2014, 53 000 mil (ok. 85 000km) na liczniku.

Obecnie trwają przygotowania do zimy, choć jak niektórzy mogą wiedzieć na Wyspach zima nie jest aż tak zła więc opony zostają letnie. W planie mam zmianę wycieraczek (przód + tył), gumowe maty zamiast dywanowych. Mimo że lakierowi brakuje wiele do perfekcji (Liczne mikrorysy i parę głębszych) to oczywiście polerka (Standardowy żółw) a na żółwia powłoka zabezpieczająca lakier firmy Supagard).

W planach na wiosnę mam założenie jakiegoś bardzo nie-sensownego systemu dźwiękowego (Mam na myśli taki co to światełka mrugają w rytmie muzyki haha ) + radio Eonon GA5156F (Czy ktoś orientuję się czy wchodzi do rocznika 2014 bez problemu?). Posiadam również komplet felg które planuję odnowić oraz przemalować na czarno, niestety tak jak oryginalne są one też 16 calowe a na obecną chwile nie stać mnie na komplet nowych 17 calowych "help" . Po końcu gwarancji w lutym 2017 w planach też pełna konwersja podświetlenia w środku, oraz parę innych bajerów.

Koniec gadania, czas na parę fotek. "muza"

Tak wyglądała przed jakimikolwiek modyfikacjami:




Jedną z pierwszych modyfikacji było stworzenie nastroju w środku, uzyskałem to dzięki dwóm paskom LED i zmianie standardowych żółtych żarówek na białe LEDowe. Zaciski na hamulce zostały przemalowane na czerwono.




Później założyłem Xenony, zmieniłem zwykłe żarówki dzienne na LEDy oraz założyłem bardzo mocne LEDy do tablic rejestracyjnych.

Po lewej moja Corsa D, a po prawej jej starsza siostrzyczka Corsa C również SXI 1.2



Deflektory Heko oraz znaczek toru Nurburgring na tylną klapę!


Wszystkie oryginalne znaki z tylnej klapy - Bye, Bye! (Wiem, wygląda strasznie bez spoilera, to również w planach na wiosnę)


Po wielu różnych próbach w końcu uzyskałem w miarę zadowalające mnie ramki na nawiewy (I tak są jeszcze do poprawki)



Po bardzo okazyjnej cenie nabyłem kierownice z modelu VXR

Oraz przezroczyste guziki od kontroli szyb oraz lusterek (Kierowca + Pasażer)


Przyciemnione kierunkowskazy boczne oraz repliki ramek z modelu VXR


Polerka



Ostatnią rzeczą która zrobiłem w tym roku było przemalowanie całego grilla na matowy czarny, ciągle nie mogę się zdecydować czy chce zostać przy Mattcie czy może jednak Black Sapphire i Lakier. Finalny akcent frontowi samochodu nadaję wąski czerwony pasek umieszczony wzdłuż dolnej krawędzi grilla.
Po pierwszym malowaniu nie byłem zadowolony z efektów a więc powtórka.




Mam nadzieję że wam się podoba, dużo mam jeszcze w planach, moja wyobraźnia jest nieskończona :wstyd: :unga:

Stay Tunned! :)
 
     
 Mymciak
Ratownik Medyczny


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Szymon
Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 152
Skąd: Rybnik/Gliwice
Wysłany: 19 Listopad 2016, 15:12   
   Moje auto: CD 1.4 101ps


"siema:
No bardzo, bardzo, bardzo fajnie, że się pochwaliłeś, bo masz czym :D
Widać masz pomysł na autko i sukcesywnie go realizujesz. Świetnie te czerwone detale się prezentują. Ogólnie widać że zwracasz uwagę na szczegóły co jest bardzo fajne.
Ten grill wygląda mega jak dla mnie :D
Mnie podoba się autko bardzo! :p A na felgach 17 będzie jeszcze lepsze xD Także oszczędzaj i działaj jak masz dużo planów :powodzenia:
Tylko tak co się potem pochwalisz jak Ci tam idzie!
Szerokości życzę!
 
     
 Michall1908


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Michal
Wiek: 25
Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 0
Skąd: Lodz
Wysłany: 25 Listopad 2016, 15:49   
   Moje auto: Corsa D Z13DTH


Gdzie mieszkasz w Anglii? Mozna zawsze jakis mini meetup cors :D Autko sie prezentuje mega. Powodzenia z reszta modyfikacji!
 
     
 Olbi


Informacje
warminsko mazurskie

LPG: Nie
Imię: Maciej
Wiek: 27
Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Elblag, Polska
Wysłany: 3 Grudzień 2016, 00:39   
   Moje auto: Corsa D SXi 1.2 (83kM)


Siemano,

Dziękuje za miłe słowa. Staram się zawszę zwracać uwagę na szczegóły bo po prostu potem mnie nie dociągnięcia drażnią ;p

Na razie brak nowości ze względu na okres zimowy :/

Michał, mieszkam w Szkocji, około czterech i pol h drogi od Manchasteru. Co nie zmienia faktu że tu wszędzie jest blisko i można by nad czymś pomyśleć bliżej wiosny "muza" :brawo1:
 
     
 alehandro


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Olek
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 16
Skąd: Stryków
Wysłany: 27 Grudzień 2016, 13:28   
   Moje auto: a3


Tak trzymaj. Czekam na dalsze modyfikacje.
Jakie żarówki wrzucałeś w lampki do środka i gdzie znalazłeś ramki na migacze?
 
     
 jacob


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Jakub
Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 235
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22 Maj 2017, 13:15   
   Moje auto: Corsa E 1.4 XEL


Bardzo mi przypadł do gustu ten czarny mat ;)

Fajnie się prezentuje autko :ok:
 
     
 lewando97


Informacje
kujawsko pomorskie

LPG: Nie
Imię: Adam
Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Czerwiec 2017, 21:34   
   Moje auto: Corsa D 1.2 SXi


Jak Szkocja to jakie miasto ?
Odezwij się na priv
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa D] Red Stealth Project
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.