Jakie dekielki do tych felg
Autor Wiadomość
 syki1


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Tomek
Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 6
Skąd: Koscian
Wysłany: 29 Marzec 2017, 05:08   Jakie dekielki do tych felg
   Moje auto: Corsa D 1.3 D 95 KM


Witam, prosze o informacje jakiej wielkosci dekielki pasuja do felg na zdjeciu, udalo mi sie kupic felgi jednak w zestawie nie bylo zaslepek a moje od starych felg sa za duze.

https://zapodaj.net/images/2fcdaf3ad297b.jpg
 
     
 silvox



Informacje
malopolskie

LPG: Tak
Imię: silvox
Pomógł: 2 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 110
Skąd: Małopolska
Wysłany: 29 Marzec 2017, 06:26   
   Moje auto: Corsa E B14XEL


Kolego, na fotce ledwo auto widać a ty chcesz info o felgach..
Corsa ma fi piasty 56,5 i takich szukaj.
Więcej się nie da powiedzieć.
 
     
 syki1


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Tomek
Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 6
Skąd: Koscian
Wysłany: 29 Marzec 2017, 08:30   
   Moje auto: Corsa D 1.3 D 95 KM


FI piasty nie ma tutaj znaczenia, poprzednie felgi tez byly od Corsy tyle ze z 2011 roku, te co kupilem sa juz z 2015 czyli od poliftowej, piasta sie nie zmienila a mimo wszystko dekielki od starych felg nie pasuja na nowe.
 
     
 silvox



Informacje
malopolskie

LPG: Tak
Imię: silvox
Pomógł: 2 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 110
Skąd: Małopolska
Wysłany: 29 Marzec 2017, 08:57   
   Moje auto: Corsa E B14XEL


Jaki problem robi zmierzenie średnicydekielka? Na alle można sobiekupuc, sądowolne wymiary. A średnica piasty może byćpotrzebna do określenia mocowania.
Te felgi masz oplowskue, czy jakieś uniwersalne?
Zalatujesz leniem .. Do tego fotka jest tragiczna a odpowiedź chcesz profesjonalną.
To jak?
 
     
 syki1


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Tomek
Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 6
Skąd: Koscian
Wysłany: 29 Marzec 2017, 11:32   
   Moje auto: Corsa D 1.3 D 95 KM


silvox napisał/a:
Jaki problem robi zmierzenie średnicydekielka? Na alle można sobiekupuc, sądowolne wymiary. A średnica piasty może byćpotrzebna do określenia mocowania.
Te felgi masz oplowskue, czy jakieś uniwersalne?
Zalatujesz leniem .. Do tego fotka jest tragiczna a odpowiedź chcesz profesjonalną.
To jak?

Ty z profesjonalna odpowiedzia tez sie rozmijasz, wciskasz mi nadal ze potrzebuje rozmiar piasty do zalozonych juz felg.... powyzej napisalem rowiniez ze to sa felgi od Opla Corsy D, podalem nawet z ktorego roku.
Wlasnie dlatego, ze tych rozmiarow jest kilka, roznice pomiedzy poszczegolnymi dekielkami minimalne a felgi sa od Corsy zadalem pytanie czy ktos te felgi ma i wie ktory rozmiar jest potrzebny, nie mam zamiaru na chybil trafil zamawiac.....
Zmierzenie srednicy to tez jest dobry pomysl, powtorze jednak ze roznice sa minimalne a dekielki maja wejsc ciasno i sie dalej trzymac, to ze zamowie taka sama srednice moze wiec nie wystarczyc....
Proponuje kolego abys dal szanse wykazania sie innym, szkoda Twojego i mojego czasu na te bezsensowne wymiany zdan.
 
     
 silvox



Informacje
malopolskie

LPG: Tak
Imię: silvox
Pomógł: 2 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 110
Skąd: Małopolska
Wysłany: 29 Marzec 2017, 13:04   
   Moje auto: Corsa E B14XEL


Nie rozumiesz pisanego? To, ze są z corsy nie znaczy, ze oryginał.
Jak jesteś taki myndry to sobie radź sam.
Od fatalnej fotki zacząłeś i jeszcze masz pretensje.
Jakieś minimalne różnice to twój wymysł.
To powodzenia w mierzeniu.
 
     
 syki1


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Tomek
Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 6
Skąd: Koscian
Wysłany: 29 Marzec 2017, 15:09   
   Moje auto: Corsa D 1.3 D 95 KM


silvox napisał/a:
Nie rozumiesz pisanego? To, ze są z corsy nie znaczy, ze oryginał.
Jak jesteś taki myndry to sobie radź sam.
Od fatalnej fotki zacząłeś i jeszcze masz pretensje.
Jakieś minimalne różnice to twój wymysł.
To powodzenia w mierzeniu.


Napisalem gdzies ze to nie jest oryginal?! Ta Corsa fabrycznie wyszla na tych felgach w 2015 roku, felgi sa w 100% oryginalne i jakbys mial chociaz odrobine pojecia wymaganego do zawracania tylka w tym temacie to bys o tym wiedzial i juz sie wiecej nie osmieszal. Zreszta od kiedy to oryginalnosc felgi poznajemy po dekielkach? :D
Czlowieku odpusc bo widze ze siedzisz tydzien na forum a juz pracujesz na tytul rasowego spamera. I proponuje zmienic wiek w danych bo chyba walneles literowke...
P.S. mozesz wyjasnic czego w tym zdjeciu brakuje? Bez problemu mozna zobaczyc caly ksztalt felgi i dla kogos kto chociaz troche ogarnia temat wystarczy to do udzielenia wyczerpujacej odpowiedzi, pech jednak chcial ze jak zwykle krzykacz byl pierwszy i musial wtracic swoje liche trzy grosze nie dajac innym szans....

P.S. 2
Tutaj masz zdjecie Corsy D po lifcie z tymi felgami, ktore pokazuje jakim jestes laikiem w temacie....
https://zapodaj.net/9ed93ecffddeb.jpg.html
 
     
 silvox



Informacje
malopolskie

LPG: Tak
Imię: silvox
Pomógł: 2 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 110
Skąd: Małopolska
Wysłany: 29 Marzec 2017, 17:57   
   Moje auto: Corsa E B14XEL


Chyba ci się fora i adresy pomyliły.. Może mi chcesz to powiedzieć prosto w oczy ? Bo w necie to jesteś bohater..
Tydzień na tym forum, bo od tygodnia mam corse.
ale za mlody jesteś aby zrozumiec pewne sprawy - dowiesz sie niebawem..
Jak widzisz - inni maja w d.. twoje dekielki. Dawno by sie odezwali, ale jakie pytanie taka reakcja .
Mundruj dalej..
 
     
 syki1


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Tomek
Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 6
Skąd: Koscian
Wysłany: 29 Marzec 2017, 19:17   
   Moje auto: Corsa D 1.3 D 95 KM


silvox napisał/a:
Chyba ci się fora i adresy pomyliły.. Może mi chcesz to powiedzieć prosto w oczy ? Bo w necie to jesteś bohater..
Tydzień na tym forum, bo od tygodnia mam corse.
ale za mlody jesteś aby zrozumiec pewne sprawy - dowiesz sie niebawem..
Jak widzisz - inni maja w d.. twoje dekielki. Dawno by sie odezwali, ale jakie pytanie taka reakcja .
Mundruj dalej..

Inni po prostu maja na tyle rozumu, ze jak nie maja nic madrego do powiedzenia to nierobia syfu na forum....
P.S. nie jestes za stary na straszenie po internetach? Szanuj serce, masz je tylko jedno ;)
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 29 Marzec 2017, 19:18   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


Od teraz prosiłbym o konkretne odpowiedzi ściśle dotyczące tematu.
Każdą kolejną wiadomość, która zboczy z tematu będę nagradzał ostrzeżeniem (a wierzcie mi, że nie chcę tego robić).

syki1, naprawdę ciężko Ci zmierzyć średnicę dziury po dekielku? Nawet jeżeli ktoś posiada takie felgi i będzie chciał pomóc to będzie musiał zdemontować z auta dekielek i podać np. numery katalogowe GM.

Zmierz średnicę i na pewno pomożesz innym, a przy tym głównie sobie w celu rozwiązania problemu.
Podejrzewam, że te z aukcji mogą się okazać dobre http://allegro.pl/dekiele...6769083689.html (sprzedawca pięknie podał wymiary: "wymiary zewnętrzne 53.5mm. na zaczepach 45 mm"), ale pewny nie jestem, ciężko wróżyć z samego zdjęcia, czy informacji, że są to felgi po liftingu.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Koła, felgi i opony » Jakie dekielki do tych felg
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.