zamek drzwi tył lewy (kaseta )
Autor Wiadomość
 maciej82


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Maciej
Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: Piece
Wysłany: 13 Styczeń 2017, 21:06   zamek drzwi tył lewy (kaseta )
   Moje auto: corsa d 1.4


witam to mój pierwszy post tutaj , mam problem w corsie d 1.4 16v 2007 rok mianowicie popsuł sie zamek drzwi tył lewy . centralny zamek nie zamyka drzwi pomimo że słychać dźwiek silniczka w zamku . psikanie wd40 nic nie pomogło . pytanie brzmi , czy zamek o innym kodzie literowym podejdzie do tego auta ?? na zamku auta które naprawiam sa litery drukowane SD . na portalach aukcyjnych są o innym oznaczeniu . ale wyglad i budowa ta sama . Czy sa jakieś różnice o których warto wiedzieć , czy inny bedzie pasował . Moze ktoś już wymieniał cały zamek . Prosze o odpowiedzi i pozdrawiam Maciej
 
     
 maciej82


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Maciej
Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: Piece
Wysłany: 16 Styczeń 2017, 14:08   
   Moje auto: corsa d 1.4


CZy nikt nie wymieniał z was zamka Tylnego w corsie D :lol1:
 
     
 heyhur


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 220
Skąd: Tychy
Wysłany: 19 Styczeń 2017, 12:04   
   Moje auto: Corsa D 1.2


Zapytaj w salonie/serwisie Opla, a jeśli chodzi o WD to darowałbym sobie, bo jeżeli psikasz gdy jest zimno to tym bardziej zamarznie na amen i tyle z zamykania. Jak masz opcje to wjedź gdzieś i zagrzej samochód kilka godzin, nie robiłem tego nigdy i nie chce Ci ściemy wciskać, ale lepiej zacząć od najmniejszych rzeczy
 
     
 Mymciak
Ratownik Medyczny


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Szymon
Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 152
Skąd: Rybnik/Gliwice
Wysłany: 19 Styczeń 2017, 13:18   
   Moje auto: CD 1.4 101ps


Poszukaj tutaj http://klubcorsa.pl/viewtopic.php?t=7632
 
     
 maciej82


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Maciej
Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: Piece
Wysłany: 19 Styczeń 2017, 21:31   
   Moje auto: corsa d 1.4


dzwoniłem do serwisu opla serwisant pomógł mi w doborze używanego zamka powiedział jakie numery zamka po oryginalnych GM powinien być w tym aucie . zamówiłem używany nowy kosztuje 550zł. po niedzieli go wymienię . mam nadzieje ze będzie działać . Stary zamek nie był zamarznięty . po prostu w środku zużyte są plastikowe tryba silniczka.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ elektryczny, zapłon » zamek drzwi tył lewy (kaseta )
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.