zarówka wyswietlacza daty i godziny
Autor Wiadomość
 sawiel97


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: maciej
Wiek: 26
Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 8
Skąd: wałcz
Wysłany: 15 Październik 2016, 12:44   zarówka wyswietlacza daty i godziny
   Moje auto: 1.2cat


Czesc.

Czy ktos jest w stanie znalezc mi zarowke koloru czerwonego do panelu wyswietlajacego date i godzine?Bo chodze pytam i tylko białe maja a ja potrzebuje czerwona.Niewiem czy moze diodia zastapic.ale tez bym potrzebowal namiary na tego typu diody
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 16 Październik 2016, 10:25   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


sawiel97, jeżeli nie możesz znaleźć ich w sklepie stacjonarnym to polecam zerknąć na www.allegro.pl - portal aukcyjny na którym znajdziesz niemalże wszystko, pewnie o nim słyszałem, a może nawet korzystałeś.

Temat wałkowany setki, jak nie tysiące razy. Mamy na forum wyszukiwarkę - wystarczy wpisać np. podświetlenie wnętrza i wyskoczy masa tematów. Szybko, łatwo i nie powielamy po raz n-ty tych samych tematów...

Przejrzyj sobie ten temat: http://klubcorsa.pl/viewt...?t=5700&start=0 i będziesz wiedział wszystko- jakie żarówki (jest nawet zdjęcie żarówki), jak zdemontować ten panel i będziesz wiedział, że ten panelek, który pokazuje datę i godzinę fachowo zwie się TID.

Na forum naprawdę jest dużo informacji, raz jeszcze gorąco zachęcam do korzystania z wyszukiwarki...
Pozdrawiam.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 27 Październik 2016, 08:55   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Jak wyżej Temat Już był. Ps. masz fabryczne podświetlenie ? To Kupując podstawową żarówkę Światło w wyświetlaczu będzie miało pożądany Kolor :)
 
 
     
 sawiel97


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: maciej
Wiek: 26
Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 8
Skąd: wałcz
Wysłany: 2 Listopad 2016, 08:50   
   Moje auto: 1.2cat


Tak,oswietlenie jest oryginalne,kupilem te diody to tid-a ( http://allegro.pl/zarowka...6525938374.html ) ale mi nie pasuja chociaz jak podpiełem wtyczke pod tida i przylozylem diode to dzialalo,i efekt fajny byl. A nie pasuje mi przez te blaszki,wiec je troche docielem aby weszly ale po wlozeniu w ich miejsce zadna juz nie swieci.Kupie poprostu zarowki a nie takie diody i powinno pasowac.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Oświetlenie » zarówka wyswietlacza daty i godziny
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.