Przesunięty przez: Kaszubski
14 Październik 2016, 21:12
Czerwone żarówki przód
Autor Wiadomość
 sawiel97


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: maciej
Wiek: 26
Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 8
Skąd: wałcz
  Wysłany: 13 Październik 2016, 16:58   Czerwone żarówki przód
   Moje auto: 1.2cat


czesc klubowicze.

Jest pytanko zwiazku z przednimi reflektorami.Mam reflektory u siebie DAYLIGHT CHROM( http://allegro.pl/lampy-r...6555476602.html )
Chcialbym do tych lamp zamontowac czerwone zarowki,diody ale zeby je właczał na przycisk w aucie.POniewaz myslalem nad wstawienie czerwonych zarowek na postojowych ale podczas kontroli policjii uslysze "prosze zapalic postojowe" i juz mam po dowodzie.dlatego chcem na przycisk.Niewiem jak to dokladnie zamotnowac,jak znalezc na internecie te ledy na przycisk. itp.
Np tak jak tu: ( https://www.facebook.com/...?type=3&theater )
Potrzebuje doklladnej instrukcji.

pozdro :)
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 13 Październik 2016, 21:33   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


Troszkę zastanawia mnie Twoje pytanie- pytasz o lampy do Corsy B, link z facebook'a to też projekt Corsy B.... a temat zakładasz w dziale Corsy A?
Tak wszystko ładnie na forum jest poukładane, a nadal zdarzają się takie "niedopatrzenia" żeby nie powiedzieć olewanie ze strony zakładających dany temat (ale to działa głównie na ich niekorzyść, bo osoba która jeździ przykładowo Corsą B prędzej będzie zaglądała do działów dot. problematyki Corsy B, a nie Corsy A, a co za tym idzie mniej pomoże osobie mającej dany problem).
Dobra, wystarczy tych wywodów, ciśnienie powoli zaczyna ze mnie schodzić.


Pytanie czy gra warta świeczki montować taki bajer. Dla mnie osobiście zbędny, ale każdy ma swój gust. Okej co do pytania- wydaje mi się, że kolega z facebook'a ma zakupiony i zamontowany taki modulik: http://allegro.pl/ringi-b...6553476300.html (akurat tutaj jest typowo do BMW, ale trzeba by zapytać o długość tych linijek diodowych).

W dayline'ach pewnie będzie problem z zamontowaniem takiego bajeru, bo te ledy nie są w kształcie oringu. Jak to tam dokładnie wygląda to nie wiem, miałem styczność z kilkoma rodzajami lamp do Corsy B (ABM, In.Pro, YUNAN, Sonar ringi, ARTEB, DEPO Black), ale z dayline'ami do tej pory się nie bawiłem.
Sonary łatwo się rozkleja (to akurat będzie konieczne do takiej modyfikacji) wystarczy zwykła suszarka do włosów- do 20min roboty jak na "pierwszy raz".
Tak jeszcze spytam z ciekawości- klosze są szklane czy plexi? Pytam, bo "gdzieś kiedyś od kogoś" usłyszałem, że są szklane, a prawdę powiedziawszy nie spotkałem się z produktem Sonara mającym szklany klosz.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 14 Październik 2016, 21:14   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Pokrzyczałeś to Przeniesiemy teraz w Odpowiednie Miejsce . Bo Faktycznie Najlepsza Opcja To Postojowe w Te Śmieszne oczko w sonarach a te Oringi zamienić poprostu na czerwone. I dać jakiś tam przekanik. Ale Mistrzami takich modyfikacji są właściciele BMW polecam tam poszukać takich utrudnień
 
 
     
 sawiel97


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: maciej
Wiek: 26
Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 8
Skąd: wałcz
Wysłany: 13 Grudzień 2016, 11:12   
   Moje auto: 1.2cat


Gruba plexa to jest kolego.
pozdrawiam
 
     
 silvox



Informacje
malopolskie

LPG: Tak
Imię: silvox
Pomógł: 2 razy
Wiek: 60
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 110
Skąd: Małopolska
Wysłany: 26 Marzec 2017, 17:00   
   Moje auto: Corsa E B14XEL


sawiel97 napisał/a:
Chcialbym do tych lamp zamontowac czerwone zarowk

Jesteś świadomy, że z przodu nic czerwonego nie może sie świecić ??
W jakim celu by taki wiejski tuning miał być ??
Nie lepiej tą kasę wydac na podwyższenie bezpieczeństwa w autku ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Czerwone żarówki przód
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.