Przesunięty przez: Kaszubski
9 Lipiec 2016, 11:46
Corsa D Problem z Elektryką!
Autor Wiadomość
 kaslern


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Adrian
Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Rybnik
Wysłany: 10 Maj 2016, 15:18   Corsa D Problem z Elektryką!
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


Witam!
Zakupiłem jakiś czas temu Corse D 1.3 CDTI 2008 r. samochód był troche rozkradziony. Części skompletowałem poskładałem niby wszystko ok i teraz po włączeniu prądu cały czas mrugają awaryjne nie można ich wyłączyc, a po przekręceniu kluczyka nie ma żadnej reakcji. Żadne kontrolki sie nie zapalają. Dodam ze jako tako prąd do kabiny dochodzi bo radio można włączyć, lampki działają i centralny zamek z pilota również. Nie moge również podpiąć żadnego testera bo moduły po prostu nie chodzą. Wszystkie bezpieczniki zostały sprawdzone i są sprawne. Macie może jakieś pomysły lub sugestie gdzie szukać problemu?

Pozdrawiam
 
     
 gronek


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Andrzej
Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 16
Skąd: Tychy
Wysłany: 10 Maj 2016, 19:26   
   Moje auto: Corsa D A13DTC


Zacząłbym poszukiwania od alarmu i immobilisera. Wypnij aku na dłużej i przy okazji podładuj.
 
     
 michalck


Informacje
swietokorzyskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Kielce
Wysłany: 11 Maj 2016, 18:49   
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


Napisz może konkretnie co wymieniałeś, bo radio chodzi bez zapłonu więc żadna rewelacja.
Posprawdzaj wszystkie bezpieczniki bo niema konkretnego opisu który za co odpowiada. Są opisy ale nie zawsze się zgrywają.

http://forum.opel24.com/t...cji-na-kluczyk/
 
 
     
 kaslern


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Adrian
Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Rybnik
Wysłany: 12 Maj 2016, 19:37   
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


Dzięki za pomoc Panowie, problem rozwiązany. Nie dawało mi spokoju ze prąd w kabinie jest ale żaden moduł nie daje sie diagnozować, najpierw myślałem ze BSI uszkodzone, a okazało się ze ktoś źle wsadził wtyczke już wszystko chodzi.

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ elektryczny, zapłon » Corsa D Problem z Elektryką!
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.