Tulejka redukcyjna kierownicy- poszukiwany wykonawca
Autor Wiadomość
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 15 Kwiecień 2016, 00:42   Tulejka redukcyjna kierownicy- poszukiwany wykonawca
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


Witam, od dawna rozglądałem się za kierownicą Irmschera z Astry 2, ale z racji tego, że nigdzie nie można było jej dostać (ebay'e pomijam) nie głowiłem się nad tym czy dałoby się ją zamontować w Corsie... no i szczęście (lub nieszczęście) dwa tygodnie temu udało się ją kupić:



Pojawia się tylko jeden mały problem- wieloklin w Corsie B był mniejszy niż ten w Astrach 2, czy Zafirach A i... plug&play nie uda mi się jej zamontować.

Pytanie czy ktoś zna jakiś zakład, który jest w stanie wykonać taką tulejkę redukcji wieloklinu kierownicy? Na allegro są same do VW, Seatów, czy Audi (link: http://allegro.pl/tulejka...11.html#thumb/2 )

Z góry dzięki wielkie za pomoc :okk:
 
 
     
 Raf02


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Rafał
Pomógł: 13 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Radzyń Podl.
Wysłany: 16 Kwiecień 2016, 17:57   
   Moje auto: '99 Corsa B 2.0 16V Turbo 225hp/340Nm


Tak dla testów można by było poeksperymentować z drukiem 3D, jest już masa ludzi którzy się tym zajmują.
Wiem że plastik nie sprawdzi się w tym przypadku ale zobaczyć można. i przynajmniej był by już wzór.
Koszt myślę, nie był by jakiż duży w przypadku takiego elementu.
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 17 Kwiecień 2016, 01:05   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


No Jak byś Miał Druk 3D to Możesz spróbować Szukać potem Już kogoś Kto Ci to obrobi z Prawdziwego materiału. A podpowiem Pisz do Zyzia.. Zapytać możesz, a przypuszczam ze coś zaradzi ( Musze się pochwalić zrobił Mi Customowe kółko na Pasek z Alternatora które działa )
 
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 17 Kwiecień 2016, 13:01   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


Dzięki Panowie za pomoc :okk:
W takim razie pomęczę troszkę Zyzia na PW :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ kierowniczy » Tulejka redukcyjna kierownicy- poszukiwany wykonawca
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.