Przesunięty przez: Kaszubski
9 Lipiec 2016, 11:44
AUX lub USB do CD30
Autor Wiadomość
 heyhur


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 220
Skąd: Tychy
  Wysłany: 2 Luty 2016, 12:56   AUX lub USB do CD30
   Moje auto: Corsa D 1.2


Wiecie czy da się ogarnąć coś takiego jak w temacie? Domyślam się, że nie, to może ktoś doradzi jak to opanować, żeby mieć AUX albo USB czy wymieniać radyjko, jeżeli tak to na jakie :) Dzięki
 
     
 michalck


Informacje
swietokorzyskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Kielce
Wysłany: 3 Luty 2016, 17:32   
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


Chyba tylko tak:
https://www.youtube.com/watch?v=XZMRHnb9H18
 
 
     
 damian1234


Informacje
kujawsko pomorskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 16
Skąd: Chodecz
Wysłany: 7 Luty 2016, 21:06   
   Moje auto: opel corsa D


zawsze mnie ciekawiło czy do tego radia cd30 mp3 da się podłączyć tube ze zmacniaczem ?
 
     
 michalck


Informacje
swietokorzyskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Kielce
Wysłany: 7 Luty 2016, 21:44   
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


Wszystko się da, kupujesz konwerter z allegro, tracisz co prawda dwa wyjścia pod głośniki ale masz wyjścia pod wzmacniacz pod który możesz podpiąć tubę i głośniki. Miałem coś takiego i polecam ale u siebie zamontowałem gotowy zestaw JBL, głośniki niskotonowe, zwrotnice, gwizdki i tuba nie potrzebna. Oryginalne radio sobie radzi ale w przyszłości myślę nad din2 z lcd.
 
 
     
 heyhur


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 220
Skąd: Tychy
Wysłany: 8 Luty 2016, 12:39   
   Moje auto: Corsa D 1.2


Co do audio, to zastanawiałem się czy idzie wiązka do tylnych drzwi, ponieważ są same zaślepki i to jakiś ciul mi je poobijał wysiadając :(

Swoją drogą myślę, że dobre głośniczki przód tył + tweety i dobrze wygłuszenie auto i wzmacniacz może wcale nie być potrzebny, a same głośniczki fabryczne radzą sobie dobrze, tylko dużo dźwięku ucieka przez co im głośniej to jakość się traci, a tak to można by połowę ciszej słuchać a będzie dźwięk idealny :)
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Luty 2016, 21:39   
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Nie ma instalacji do tylnych głośników.W serwisie zapłaciłem 500zł za instalacje z głośnikami.Warto było,tylko szkoda,że ordynarnie wiercą otwór w złączce zamiast dołożyć piny.
 
     
 heyhur


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 220
Skąd: Tychy
Wysłany: 9 Luty 2016, 09:49   
   Moje auto: Corsa D 1.2


Jeśli tyle, to wole dać profesjonalnej firmie zajmującej się Car-Audio, która za tyle połączy mi porządne kable tam gdzie iść powinny a w cenie jest także wygłuszenie drzwi jakąś specjalną matą bitumiczną, a co jak robią na ręce nie patrzyłem :)
 
     
 michalck


Informacje
swietokorzyskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Kielce
Wysłany: 13 Luty 2016, 10:04   
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


A jaki problem samemu pociągnąć instalacje? Poczytać o jakiej grubości kable puścić i tyle. Jak montowałem kiedyś wzmacniacz i tube to było znaczenie którędy kable puszcze i była dodatkowa izolacja na plusie do wzmacniacza, zresztą są opisy jak najlepiej puścić instalacje żeby nie było dużych zakłuceń. Z tyłu nie wiem czy masz atrapki na głośniki ale nawet jakbyś musiał kupić boczki i samemu położyć kable to wyjdzie kilka razy taniej.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Wyposażenie wnętrza » AUX lub USB do CD30
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.