Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 14:29
[ CIEKAWE] Astra
Autor Wiadomość
 pedro


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: max
Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 12
Skąd: pl
Wysłany: 16 Grudzień 2015, 15:26   [ CIEKAWE] Astra
   Moje auto: Corsa


Wiem, że inna marka, ale nie znalazłem sensownego forum o Astrach.
Może ktoś z Was przerabiał te roczniki? Myślę nad tym autem:
http://otomoto.pl/oferta/...a-ID6ybYF9.html
Mam 70 km, więc nie chciałbym jechać na darmo, a może wskażecie ewentualne problemy jakie widzicie?
 
     
 porek


Informacje
slaskie

Imię: Jarek
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 17 Grudzień 2015, 20:47   
   Moje auto: corsa


Jak na ten rocznik to przyzwoity przebieg. Zwróć uwagę na to, jak wygląda wnętrze auta - czy widać mocne zniszczenia, przetarcia.
Wizualnie auto wygląda ok, tylko czy 1.3 to nie zbyt mało dla ciebie? Powinniście zrobić przede wszystkim przegląd.
 
     
 pedro


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: max
Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 12
Skąd: pl
Wysłany: 18 Grudzień 2015, 15:24   
   Moje auto: Corsa


Dla mnie 1.3 zdecydowanie wystarczy. Jeżdżę głównie po mieście - daleko się nie ruszam. Przegląd na pewno zrobimy - chociaż wcześniej nie brałem tego na poważnie pod uwagę. O co ewentualnie powinienem pytać w komisie? Na co zwracać uwagę?


Na co zwrócić uwagę sprzedając auto w skupie aut w Wieliczce- https://skupautzagotowke.net/skup-aut/wieliczka/ ?
Ostatnio zmieniony przez pedro 25 Styczeń 2021, 13:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 porek


Informacje
slaskie

Imię: Jarek
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21 Grudzień 2015, 18:55   
   Moje auto: corsa


Skąd samochód został sprowadzony, sprawdź dokładnie dokumenty. Nie wiem jak jest poza Polską, ale u nas masz teraz wpisywany na przeglądzie aktualny przebieg, zatem łatwo można zweryfikować, czy był on kombinowany. Ale raczej tutaj nie ma o tym mowy.
 
     
 pedro


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: max
Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 12
Skąd: pl
Wysłany: 22 Grudzień 2015, 15:11   
   Moje auto: Corsa


Coś jeszcze ktoś doda? Przegląd na pewno zrobimy. Co jeszcze radzicie? Widzicie na zdjęciach coś, na byście bardziej zwrócili uwagę?
 
     
 porek


Informacje
slaskie

Imię: Jarek
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23 Grudzień 2015, 21:11   
   Moje auto: corsa


Raczej słabe zainteresowanie ;-) Zrób to co piszę. Możesz ewentualnie wcześniej zadzwonić do Pawel Car dopytać o ewentualne wady. Jeśli koleś jest w porządku, to nie będzie ukrywał. Zresztą im również zależy na tym, aby kupić porządne auto.
 
     
 pedro


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: max
Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 12
Skąd: pl
Wysłany: 28 Grudzień 2015, 15:29   
   Moje auto: Corsa


Jutro jestem na miejscu i sprawdzony auto - wraz z mechanikiem. Rozmawiałem telefonicznie z właścicielem dziś rano. Trochę mi powiedział. Wydaje się być w porządku. Ale to zweryfikuję jeszcze dokładnie na miejscu.

A co sądzicie o tej flocie- https://ekspo-trans.pl/slowenia/ ?
Ostatnio zmieniony przez pedro 1 Grudzień 2020, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 porek


Informacje
slaskie

Imię: Jarek
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 29 Grudzień 2015, 21:11   
   Moje auto: corsa


Kluczowy wynik przeglądu, ale jeśli właściciel komisu mówi o wadach rzeczywistych, to być może jest spoko.
Jednak mimo wszystko zawierzaj temu co zobaczysz, wypróbuj auto na różnych biegach. Zrób chociaż kilkanaście kilometrów po różnych nawierzchniach.
Nawet sam możesz zauważyć pewne wady.
 
     
 pedro


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: max
Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 12
Skąd: pl
Wysłany: 30 Grudzień 2015, 15:06   
   Moje auto: Corsa


Auto sprawdzone, mamy zrobioną rezerwację i po nowym roku rozliczymy się i kupimy. Samochód rzeczywiście w bardzo dobrym stanie. W środku są przetarcie, widać je m.in. na kierownicy, ale powiedzmy, że adekwatnie do wieku i przebiegu. Przegląd nie wykazał, żeby aktualnie były do przeprowadzenia jakieś poważniejsze naprawy. Auto raczej w bardzo dobrym stanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Inny » [ CIEKAWE] Astra
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.