Przesunięty przez: DAMIAN1991
7 Lipiec 2016, 13:34
Chlapacze przód
Autor Wiadomość
 heyhur


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 220
Skąd: Tychy
Wysłany: 24 Listopad 2015, 10:43   Chlapacze przód
   Moje auto: Corsa D 1.2


Hej, mam Corsine 2011 i kupiłem w Oplu chlapacze nowe za 56zł z GM, jest przy nich instrukcja, że wymagane narzędzia są jak młotek, punktak, jakieś śrubokręty itd, ale montażu jako tako nie widać co i jak.

Stąd pytanie czy trzeba w blasze wiercić żeby umocować ten chlapacz? Jest komplet jakichś zatrzasków, ale raczej do samego nadkola to one się solidnie nie będą trzymać. W innych tematach nie jest to zbyt zrozumiale opisane jak to zrobić temu na nowo pytam :)

Jakby ktoś mi to mógł wytłumaczyć jak 5-letniemu dziecku :)
 
     
 dibo1


Informacje
slaskie

Imię: Mirek
Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 23
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25 Listopad 2015, 12:07   
   Moje auto: 1,3CDTI 55KW 2009r


Witam.
Jeśli kupiłeś oryginalne chlapacze to dołączona jest do nich graficzna instrukcja montażu i montuj w/g niej.Nie trzeba nic wiercić,dołączone kołki idealnie wchodzą w istniejące już otwory.
Ja montowałem do swojej Corsy takie chlapacze na przód i tył i nie miałem ŻADNYCH problemów.
A tak nawiasem mówiąc to z tych chlapaczy za wiele pożytku nie ma, karoseria i tylna szyba i tak są chlapane przez koła - może tylko cit mniej - a wydatek spory.
 
 
     
 heyhur


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 220
Skąd: Tychy
Wysłany: 25 Listopad 2015, 12:55   
   Moje auto: Corsa D 1.2


Wiesz co kupiłem przypadkiem, bo se myśle kupić czy nie kupić i wracając ze szkoły pewnego dnia słyszałem szurający piasek po bocznych drzwiach i kupiłem z myślą, że może coś dadzą i ochronią :)

Co do montażu to instrukcja jest, ale chociażby w nadkolu nie widziałem podobnego rozstawu otworów, chyba że jakieś zaślepki są czy cuś, zaczne w sobote to będe wiedział, a pytam bo w instrukcji właśnie jest wymagane wiertło fi8 i młotek i punktak.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Karoseria » Chlapacze przód
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.