Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 16:04
Elektryka woda w skrzynce bezpiecznikowej
Autor Wiadomość
 carlos06


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: carlos
Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: niebo
Wysłany: 4 Listopad 2015, 17:59   Elektryka woda w skrzynce bezpiecznikowej
   Moje auto: corsa d


witam panowie pacjent to corsa d z 2007 roku silnik 1.2 problem taki że zalewa cały czas skrzynkę z bezpiecznikami i autko wariuje nie odpala włączają się same światła po prostu cuda,
w końcu ostatni mechanik a było już ich troszkę powiedział mi że ta autka maja wadę fabryczną i skrzynka z bezpiecznikami jest nieszczelna i zalewa ją woda z podszybia, stwierdził że są do tego jakieś zestawy naprawcze usuwające ta usterkę, problem w tym że nigdzie takiego czegoś nie mogę znaleźć miał może ktoś podobny problem i udało mu się go rozwiązać? dzwoniłem do aso podałem numer vin ale pani powiedziała że autko nie jest objęte kampanią reklamacyjną

pozdrawiam

[ Dodano: 19 Listopad 2015, 20:37 ]
heeh tylko jedna corsa ma takie problemy?? dzisiaj znowu zwariowały światła bo zalało tą skrzynkę poradzicie coś
 
     
 heyhur


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 220
Skąd: Tychy
Wysłany: 20 Listopad 2015, 09:44   
   Moje auto: Corsa D 1.2


A powinno, bo to ewidentna wada fabryczna, a jeżeli została wykryta to pewnie jakaś akcja odbyła się kilka lat temu, bo w wersji po liftingowej tego problemu się pozbyto.

Znajomemu załatwili to w ASO właśnie, oczywiście za opłatą :) chociaż szczerze mówiąc, serwisy opla są chujowe, ja miałem problem z nagrzewnicą i 2 ople nie wiedziały jak to zrobić, a Toyota załatwiła problem w 2 godzinki :)
 
     
 michalck


Informacje
swietokorzyskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Kielce
Wysłany: 20 Listopad 2015, 19:38   
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


Odkręć podszybie i sprawdź gumy, ewentualnie wymień albo złap na noc silikonem między gumą, a nadwoziem, i przewodami, a gumą i będzie okej.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ elektryczny, zapłon » Elektryka woda w skrzynce bezpiecznikowej
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.