[Corsa D] opinie o opel corsa 1.4i gaz lpg 2009 r kupić czy
Autor Wiadomość
 olka940317


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Ola
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 0
Skąd: Czerwionka
Wysłany: 4 Listopad 2015, 10:39   [Corsa D] opinie o opel corsa 1.4i gaz lpg 2009 r kupić czy
   Moje auto: fiat bravo 1.4 120 km


Witam serdecznie mam pytanie do użytkowników opla corsy d.
http://otomoto.pl/oferta/...html#d5dfc597a5

Znalazłam taki samochód, potrzebuje fachowej opinii czy opłaca się go kupić czy dać sobie spokój. Ile maksymalnie mogłabym zejść z ceny? Proszę o uczciwe odpowiedzi. Pozdrawiam :)
 
     
 adiadi007


Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 84
Skąd: Kalisz
Wysłany: 4 Listopad 2015, 15:57   

Witaj.
Z polskiego i zagranicznych for wyczytałem kiedyś informację, że silnik 1.4 słabo znosi instalację gazową. Jak już ktoś kupuje samochód i instaluje LPG to występuje ryzyko, że samochód może mieć dużo większy przebieg i jest to np. samochód flotowy. Siedzenie kierowcy również sporo mówi o zużyciu, radzę się przyjrzeć siedzeniu, które wg mojej opinii jest za mocno pogniecione zważywszy na fakt, że u mnie w aucie przy przebiegu 90k kilometrów nie ma takich mocnych zmian.
Również mogę się przyczepić do montażu maski samochodu i sporej różnicy między łączeniami pomiędzy maską i światłami, szpary są nierówne, może to być takie zdjęcie bądź ten egzemplarz może mieć jakieś zawirowania powypadkowe.
Jeśli mieszkasz blisko osoby sprzedającej warto się przejechać i dokładnie przyjrzeć, niestety handlarze w Polsce są geniuszami w ukrywaniu przeszłości samochodu.
Pozdrawiam, Adrian
 
 
     
 olka940317


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Ola
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 0
Skąd: Czerwionka
Wysłany: 5 Listopad 2015, 10:56   
   Moje auto: fiat bravo 1.4 120 km


Witam. Faktycznie poprosiłam kolegę i pojechał ze mna. Wziął też miernik lakirru i wszystko wyszło:) temat do zamknięcia. Dziękuję za precyzyjną odpowiedź. Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa D] opinie o opel corsa 1.4i gaz lpg 2009 r kupić czy
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.