Jak przelać do niemiec większą sumę za auto?
Autor Wiadomość
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Styczeń 2015, 16:51   Jak przelać do niemiec większą sumę za auto?

Potrzebuję przelać do niemiec 6 tys euro bo mam okazję kupić 1 roczną Corsę (brat który tam pracuje znalazł mi to auto i poleca). Tylko w jaki sposób bezpiecznie i w miarę tanio przelać kasę do szwabii :) ?
 
     
 mikas


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: Michał
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Wawa
Wysłany: 8 Styczeń 2015, 19:19   
   Moje auto: 1.8 ECOTEC 125KM


Są różne możliwości, możesz na przykład spróbować przelewem międzynarodowym w swoim banku, ale to zwykle dużo kosztuje.
Możesz też zlecić przelew przez easysend.
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Styczeń 2015, 13:02   

A orientujesz się może jak to wygląda pod względem kosztów? W przypadku przelewu bankowego, easysend lub western union ? Kwota nie będzie mała więc nie chciałbym dać się zfrajerzyć.
 
     
 mikas


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: Michał
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Wawa
Wysłany: 9 Styczeń 2015, 19:13   
   Moje auto: 1.8 ECOTEC 125KM


Przelew bankowy zależy od banku, u mnie to kilkadziesiąt złotych.
Easysend ma stałe stawki, im więcej przelewasz, tym niższe - możesz sobie wyguglować, bo nie pamiętam już jakie, ale za 6 tysi to chyba ze 20 złotych.
Western Union ma chyba naliczane prowizyjnie, ale też nie znam, musisz sprawdzić na stronie.
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Styczeń 2015, 16:29   

Dobra, rzeczywiście nigdzie taniej nie znalazłem. Pieniądze ostatecznie posły przez easysend - kasa jest już w niemczech. Za sam przelew nic nie zapłaciłem, bo powyżej 5 tys zł są one za free.

Cóż - dzięki wszystkim za pomoc :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Jak przelać do niemiec większą sumę za auto?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.