Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 16:53
Uszkodzona deska rozdzielcza
Autor Wiadomość
 Krissuss


Informacje
LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Wiek: 35
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Gliwice
Wysłany: 30 Grudzień 2014, 23:22   Uszkodzona deska rozdzielcza
   Moje auto: Corsa D 1.2


Witam,
W dniu dzisiejszym uległa uszkodzeniu deka rozdzielcza w mojej corsie. Niestety żonie kot wyrwał się i wbiegł na deskę rozdzielczą (kot jakby ktoś chciał coś mówić na temat przewożenia, jeździ z tyłu przypięty na szelkach). Kot pazurami porysował miękkie plastiki na osłonie od poduszki powietrznej pasażera. Czy zna ktokolwiek sposób na jakieś zamaskowanie tego typu zadrapań (za wyjątkiem wymiany całej deski - tyle to wiem że można zrobić). Będę wdzięczny za wszelkie rozsądne pomysły.

Używał ktoś może ten preparat:
http://www.picobello-shop...h-w-samochodach
Nigdzie niestety nie pisze czy nadaje się to do miękkich plastików.
 
 
     
 Natan



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Tomasz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 149
Skąd: Słupsk
Wysłany: 31 Grudzień 2014, 11:53   
   Moje auto: CD1,4 90 KM 2008r


Cześć

Mam podobne uszkodzenia od pazurów psa.Lecz na tyle mało widoczne,że dałem sobie spokój z naprawą.Mój znajomy tez miał ślady od pazurów ale duuużo bardziej widoczne.Częściowo zlikwidował rysy i zadziory(odstające włoski) dmuchawą na ciepłe powietrze i wąskim wałkiem np do tapet (3-4 cm).Nadmieniam,że trzeba to robić bardzo umiejętnie i z wyczuciem aby nie pogorszyć sprawy.Powoli,z wyczuciem ogrzewać miejsce zadrapań i delikatnie prasować wałkiem bacznie obserwując efekty.
Środka z linka,który wkleiłeś nie używałem,więc nic Ci na jego temat nie powiem.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Wyposażenie wnętrza » Uszkodzona deska rozdzielcza
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.