Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 12:29
[ Silnik] Poduszki silnika , a kierownica
Autor Wiadomość
 hojeczka


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 2 razy
Wiek: 28
Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 16 Grudzień 2014, 00:13   [ Silnik] Poduszki silnika , a kierownica
   Moje auto: Corsa B C12NZ


Witam mam problemik rozsypała mi sie poduszka pod skrzynią(pękła w pół) dlatego kupiłem nówkę i kierownica trzęsła się bardziej niż wcześniej bo dosyć mocno trzęsło , no to kupiłem jeszcze dwie na przód i wymieniłem i nadal trzęsie mniej niż po wymianie pierwszej , ale trzęsie a to wnerwia na postoju, przejechałem już z nimi ok 2k i nadal...

na lewarku zmiany biegów nie mam żadnych wibracji itd jest idealnie

na kierownicy są zawsze chociaż czasem ale bardzo rzadko da się zauważyć że jak samochód jest pochylony bodajże przodem ku górze to kierownica przestaje tzn wyczuwalne są wibracje ale minimalne!

wiadomo mi że corsina miała jeden mocniejszy wypadek bo belka w jednym miejscu jest mocno pogięta oraz nie ma plastików tych dokoła chłodnicy może od tego? coś wygieło czy coś ale nie zauważyłem innych defektów

obroty są dobre moim zdaniem nie mam obrotomierza ale sprawdzę jeszcze pod kompem

jeszcze jest dziwna sprawa jak włączę światła mijania obroty spadają i czuć to na kierownicy jak sie wyłączy dosyć łagodne te trzęsienie kierownicy ładowanie mam dobre bo 14,78 bez obciążenia a 14,38 pod obciążeniem czyli ( radio, światła mijania , ogrzewanie tylniej szyby,nawiew)


poduszka pod skrzynią jest firmy -AutoMega
poduszka przód prawa -AutoMega
poduszka przód lewa -Febi


Prosze o pomoc bo jest to naprawde uporczywe
Pozdrawiam Piotr
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » [ Silnik] Poduszki silnika , a kierownica
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.