Przesunięty przez: Kaszubski
7 Marzec 2016, 19:23
[ Karoseria] Zderzaki, czujnik od poduszki, zegary
Autor Wiadomość
 zarzyk


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Klub: Calibra Team
Imię: Mariusz
Wiek: 35
Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Łódź / zarzew
Wysłany: 3 Listopad 2014, 09:28   [ Karoseria] Zderzaki, czujnik od poduszki, zegary
   Moje auto: Corsa B 1.0 12V (54 KM, 3 cylindry)


Cześć, w Corscie B była mała stłuczka. Pogniutł się przód i mam go popskładać. Mam pytanie odnośnie czujnika od poduszki. Gdzie on jest bo nie mogę znaleźć.
Drugie pytanie to czy zderzaki tylne od corsy b 5d pasują do 3d? mówimy o poliftowych.

Czy jak mam zegary bez obrotka to wystarczy, że kupię taki sam z obrotkiem z moim indeksem, który jest na zegarze? co jak bedzię inny numer?
 
 
     
 ziomas1233


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Grzegorz
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 49
Skąd: Biłgoraj
Ostrzeżenia: ( 102/3 )
Wysłany: 3 Listopad 2014, 12:56   
   Moje auto: CB


Sterownik poduszek jest pod obudową tunelu środkowego, tuż przed lewarkiem zmiany biegów, zderzaki pasują bez problemu tak samo jak i przednie, a co do licznika to pod twój silnik szukaj obrotomierza z numerem (GM 90534460) i prędkościomierz z takim samym jaki masz.
 
     
 yosh


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: yosh
Pomógł: 42 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 529
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 3 Listopad 2014, 13:44   Re: Zderzaki, czujnik od poduszki, zegary
   Moje auto: Corsa B 2.5 V6 , Corsa B 1,2 16V


zarzyk napisał/a:

Czy jak mam zegary bez obrotka to wystarczy, że kupię taki sam z obrotkiem z moim indeksem, który jest na zegarze? co jak bedzię inny numer?

Tak jak piszesz musi być ten sam indeks , niestety to nie wystarczy , licznik musi pochodzić od corsy 1.0 12V , w przeciwnym razie na obrotomierzu będzie spore przekłamanie .
 
 
     
 mike


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 94
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 3 Listopad 2014, 20:37   
   Moje auto: 1.2 Z12XEP


Zgadzam się z kolegą yosh. Mimo że kupiłem o tym samym indeksie to mam przekłamanie na obrotach bo mam licznik z czterocylindrowca a nie z trzycylindrowca.
 
 
     
 ziomas1233


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Grzegorz
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 49
Skąd: Biłgoraj
Ostrzeżenia: ( 102/3 )
Wysłany: 3 Listopad 2014, 21:28   
   Moje auto: CB


Dobra, nie musice małpować tego co było już wałkowane od tego jest wyszukiwarka forum i szare komórki, podałem numer obrotka jaki ma szukać, a z prędkościomierzem wiadomo :powodzenia:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » [ Karoseria] Zderzaki, czujnik od poduszki, zegary
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.