Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 16:53
[Elektryka] LEDY ???
Autor Wiadomość
 kris2207


Informacje
slaskie

Imię: Krzysztof
Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Żywiec
Wysłany: 25 Październik 2014, 19:47   [Elektryka] LEDY ???
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3


Mam takie pytanie chciałbym wymienic żarółwki na ledy w desce tylko które można wymienić wiem ze przy nawiewu sa dwie ktore sa wymienne a co sa włącznikiem swiatel awaryjnych,wł.przyciskami do klimy poduszek ogrzew.tylne szyby blokady drzwi one sa na diodach.Pisza na forum ze ktores sa wspolne np.regulacja nawiewu z ogrzewaniem tylnej szyby.JUZ sie pogubilem ktore przyciski sa na diodach a ktore na zarowkach.PROSZE KOGOS O SZCZEGOLNE WYJASNIENIE TEJ SPRAWY.
 
     
 gregor_bs


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Greg
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 185
Skąd: Tychy
Wysłany: 25 Październik 2014, 20:56   Re: LEDY ???
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3 CDTI


kris2207 napisał/a:
Mam takie pytanie chciałbym wymienic żarółwki na ledy w desce tylko które można wymienić wiem ze przy nawiewu sa dwie ktore sa wymienne a co sa włącznikiem swiatel awaryjnych,wł.przyciskami do klimy poduszek ogrzew.tylne szyby blokady drzwi one sa na diodach.Pisza na forum ze ktores sa wspolne np.regulacja nawiewu z ogrzewaniem tylnej szyby.JUZ sie pogubilem ktore przyciski sa na diodach a ktore na zarowkach.PROSZE KOGOS O SZCZEGOLNE WYJASNIENIE TEJ SPRAWY.


Był gdzies taki temat i user zrezygnował. Za dużo przeróbek. Zwykłe żarówki masz tylko za pokrętłami nadmuchów, w zapalniczce oraz w TID lub GID zależy co masz. Ledy są lutowane w podświetleniu zegarów ale mają barwę normalnego światła. Wiem bo je rozbierałem. Także naprawdę kupa roboty.

Jeśli już się jednak napalisz to tutaj masz wymianę w zegarach: http://klubcorsa.pl/forum/viewtopic.php?t=5253
 
 
     
 kris2207


Informacje
slaskie

Imię: Krzysztof
Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Żywiec
Wysłany: 25 Październik 2014, 22:15   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3


Dzieki a orientujesz sie co jest w tych przyciskach od klimy ogrzew tylnej szyby blokada drzwi wyl poduszek
 
     
 michalck


Informacje
swietokorzyskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Kielce
Wysłany: 26 Październik 2014, 10:33   
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


Wszystkie oprócz tych dwóch wymiennych żarówek to diody smd do kupienia w każdym dobrym sklepie elektrycznym. Nigdy ich nie wymieniałem ale widziałem efekt końcowy. Trzeba wszystko porozbierać i wymienić diody na inny kolor bo chyba oto chodzi i tyle. Każdy przełącznik trzeba rozebrać i wlutować nową diodę.
 
 
     
 kris2207


Informacje
slaskie

Imię: Krzysztof
Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Żywiec
Wysłany: 26 Październik 2014, 11:23   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3


Wszystko i na temat dzieki wymienie tylko te dwie zaroweczki na ledy zeby nie trzeba bylo ich znow za szybko wymieniac mam nadzieje ze ledy dluzej pociagna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Wyposażenie wnętrza » [Elektryka] LEDY ???
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.