Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 16:53
Podświetlanie przełączników
Autor Wiadomość
 dedoxhalfway


Informacje
lodzkie

Imię: Paweł
Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 12
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 21 Październik 2014, 22:21   Podświetlanie przełączników
   Moje auto: Opel Corsa D


Witam. Dziś wymieniałem spalone żaróweczki panelu nawiewu oraz podświetlania zapalniczki w siostry Corsie D. Opracowałem serwis manual dla osób które nigdy tego nie robiły. Mam nadzieje że się przyda bo nigdzie w sieci nie mogłem znaleźć nic z zdjęciami na ten temat.

https://www.sendspace.com/file/skyc6w


Mam jeszcze pytanie do posiadaczy corsa D . Czy u was jest podświetlanie regulacji elektrycznej lusterek czy tylko świecą sie dwa klawisze od otwierania okien przednich ????
 
     
 kris2207


Informacje
slaskie

Imię: Krzysztof
Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Żywiec
Wysłany: 22 Październik 2014, 17:48   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3


Świętna robota wlsanie zamierzam wymienić żarówkę od kierunku nawiewu i zastanawiałem się jak a tu taki extra schemat.Więcej takich przydatnych instrukcji profesjonalnych.
 
     
 dedoxhalfway


Informacje
lodzkie

Imię: Paweł
Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 12
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 22 Październik 2014, 18:47   
   Moje auto: Opel Corsa D


Ciesze się że mogłem pomóc :) możesz kolego powiedzieć czy u Ciebie w drzwiach świecą sie tylko klawisze od od otwierania szyb czy od regulacji lusterek te białe znaczki też ?
 
     
 kris2207


Informacje
slaskie

Imię: Krzysztof
Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Żywiec
Wysłany: 22 Październik 2014, 20:10   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3


Swieca tylko przyciski szyb od lusterek nie swieca,zastanawiam sie jaki sa zarowki w przyciskach od klimy czy ogrzeeania tylnej szyby jak je wymienic??
 
     
 dedoxhalfway


Informacje
lodzkie

Imię: Paweł
Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 12
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 22 Październik 2014, 20:54   
   Moje auto: Opel Corsa D


to są tylko dwie żaróweczki :) to co jest widoczne w moim manualu na foto. Te przyciski podświetlaja sie z tych samych żaróweczek 12V 1,2W.

[ Dodano: 22 Październik 2014, 20:57 ]
Jak spaliła Ci się żarówka w podświetlaniu Regulacji nawiewu to nie swieci Ci sie także podgrzewanie szyby, ja miałem spaloną po przeciwnej stronie tzn nie świeciła mi regulacja ogrzewania ciepłe zimne i automatycznie nie podświetla się przycisk klimatyzacji oraz obiegu wewnętrznego :)
 
     
 kris2207


Informacje
slaskie

Imię: Krzysztof
Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 24
Skąd: Żywiec
Wysłany: 22 Październik 2014, 22:06   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3


Acha a te przyciski od blokada drzwi i poduszki pow.oświetlone są tą samą żarówka z przycisku świateł awaryjnych?
 
     
 dedoxhalfway


Informacje
lodzkie

Imię: Paweł
Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 12
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 23 Październik 2014, 22:29   
   Moje auto: Opel Corsa D


Myślę że tak chociaż nie jestem na 100% pewien bo nie rozbierałem tego plastiku u góry. Jest w sieci z niemieckiego forum jeszcze jeden manual jak zdjąć górę itp. żeby dostać sie tam.

To On :

https://www.sendspace.com/file/im85oq
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Wyposażenie wnętrza » Podświetlanie przełączników
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.