Przesunięty przez: Kaszubski
3 Marzec 2016, 15:04
Oświetlenie podsufitki tył Corsa b 5d
Autor Wiadomość
 chaszek16


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Vectra Klub Polska
Imię: Paweł
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Wysłany: 24 Sierpień 2014, 22:08   Oświetlenie podsufitki tył Corsa b 5d
   Moje auto: Corsa B 1,5 TD 5D


Dobry Wieczór Panie i Panowie. Mój problem polega na tym iż nabyłem Corse b 5 d z dziurą w podsufitce w tylnej części samochodu. Wnioskuję, że była tam lampka kabiny natomiast zostały mi tylko zwisające kable. Przeszukałem Allegro i za nic świecie nie mogę znaleźć lampki. Czy można dopasować coś od innego samochodu? Może nawet jakąś lepszą lampkę? Jeśli macie jakieś zdjęcia jak to wygląda to bardzo proszę o dobrą rade. Z góry dziękuje.
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Sierpień 2014, 19:54   

chaszek16, prawdopodobnie poprzedni właściciel zrobił jakąś samoróbkę bo nie przypominam sobie żeby była taka opcja seryjnie, co do montażu lampki pomierz dziurę po niej i szukaj na jakimś szrocie/auto złomie na pewno coś dopasujesz. :powodzenia:
 
     
 chaszek16


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Vectra Klub Polska
Imię: Paweł
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Wysłany: 26 Sierpień 2014, 07:28   
   Moje auto: Corsa B 1,5 TD 5D


Hej! Dzięki za odpowiedź :P Hmmm wskoczyłem na allegro i znalazłem taką oto podsufitkę do opla corsy b 5 d gdzie widnieje ten magiczny otwór tudzież dziura usytuowany w tylnej części :) Czyżby przypadek?

http://allegro.pl/podsufi...4533294514.html
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Sierpień 2014, 17:19   

Wygląda że nie przypadek, tylko możliwe że taka lampka występowała w bogatszej wersji corsy b 5 D ja osobiście nie miałem takiej lampki.
 
     
 chaszek16


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Vectra Klub Polska
Imię: Paweł
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2 Wrzesień 2014, 06:57   
   Moje auto: Corsa B 1,5 TD 5D


Aaa no właśnie... I teraz w mękach i bólach rodzi się poważne pytanie... Skąd zdobyć takie cacko? Albo od jakiego innego auta tudzież samochodu można dopasować taką lampkę? Lampka może być wyposażona w system włącz/wyłącz (niezależnie od drzwi) :P
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Wrzesień 2014, 19:54   

Znalazłeś podsufitkę na allegro to napisz do sprzedającego może ma lampkę której szukasz :powodzenia:
 
     
 kamil_aug150


Informacje
podlaskie

LPG: Nie
Imię: Kamil
Wiek: 29
Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: Augustów
Wysłany: 6 Wrzesień 2014, 22:28   
   Moje auto: C14NZ


Dziura w tylnej części podsufitki jest od świateł stopu, które były w niektórych wersjach. Szybciej raczej znajdziesz zaślepkę.
 
 
     
 chaszek16


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Vectra Klub Polska
Imię: Paweł
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Wysłany: 9 Wrzesień 2014, 19:57   
   Moje auto: Corsa B 1,5 TD 5D


No i wszystko wiemy :D A ja głupi zrobiłem instalacje pod lampkę i czekałem jak coś znajdę :P aach hehe. Dzięki wielkie ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Oświetlenie podsufitki tył Corsa b 5d
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.