Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 14:21
Corsa C problem z alarmem i centralnym zamkiem
Autor Wiadomość
 agata


Informacje
slaskie

Imię: Agata
Dołączyła: 14 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 14 Sierpień 2014, 10:24   Corsa C problem z alarmem i centralnym zamkiem
   Moje auto: Corsa C


Witam wszystkich :)
Dwa miesiące temu kupiłam Corse C rocznik 2004, dziadek który jeździł nią przede mną wyciągnął bezpiecznik z alarmu bo go denerwował. Ja jednak postanowiłam alarm uruchomić. Mechanik sprawdził wszystkie kable, połączenia i wg niego z technicznego punktu widzenia wszystko jest ok. Ale w praktyce nie jest. Alarm w samochodzie to legendford f14d po zamknięciu samochodu przez pilota centralny zamek się zamyka alarm się uzbraja, ale za każdym razem jak wychodziłam z pracy lub z domu po kilku godzinach okazywało się, że drzwi są otwarte... a alarm był nadal uzbrojony.

Dodatkowo podczas jazdy drzwi się same zamykają i otwierają i nie ma przy tym żadnej reguły. Raz się zamkną przy szybszej jeździe innym razem przy postoju. Po wyciągnięciu bezpiecznika alarmu centralny zamek nadal wariuje.

Pytanie czy można coś z tym zrobić (prócz wymiany alarmu)?
Proszę o pomoc
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » Corsa C problem z alarmem i centralnym zamkiem
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.