Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 14:40
CDR 2005 VDO Siemens - Brak Informacji RDS na wyświetlaczu
Autor Wiadomość
 Focus026


Informacje
swietokorzyskie

LPG: Nie
Imię: Igor
Wiek: 33
Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 17
Skąd: Jędrzejów
Wysłany: 15 Lipiec 2014, 13:31   CDR 2005 VDO Siemens - Brak Informacji RDS na wyświetlaczu
   Moje auto: Corsa C


Witam,
Posiadam radio VDO SIEMENS CDR 2005, od czasu kupna samochodu był problem z rdsem, mianowicie raz działał raz nie. od kilku miesięcy nie działa, postanowiłem zagłebić temat i po rozkręceniu radia ujrzałem taki o to widok:





Zapewne to jest przyczyną braku rdsu na wyświetlaczu, ciekawi mnie tylko dlaczego wszystko inne działa bez problemu oraz czy jest to do naprawienia?
Spróbuje przemyć te miejsca alkoholem izopropylowym>

Przemycie nie dało rezultatu, ponadto radio było u dwóch "Fachurów" każdy z nich odmówił naprawy, mówiąc że taniej wyjdzie kupić nowe radio a nie dają gwarancji że rds zadziała.
Jeden zasugerował że to nie koniecznie jest wina radia tylko problem może być w samochodzie.
W związku z tym czy opłaca się szukać zestawu CD 30 (z lub bez mp3) + Wyświetlacz, jak np ten:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4392385434
I przerabiać z tyłu kostkę? czy szukać takiego jak był CDR 2005 i żeby pozostała "Fabryka"?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Car Audio » Corsa C » CDR 2005 VDO Siemens - Brak Informacji RDS na wyświetlaczu
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.