Przesunięty przez: DAMIAN1991
7 Lipiec 2016, 14:34
[ Karoseria] Corsa d przedni zderzak i lampy wymiana
Autor Wiadomość
 hanzel10


Informacje
LPG: Nie
Imię: Łukasz
Wiek: 31
Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Leszno
Wysłany: 14 Maj 2014, 17:17   [ Karoseria] Corsa d przedni zderzak i lampy wymiana
   Moje auto: Corsa D OPC


Witam mam pytanie a mianowicie posiadam corse d opc i w najbliższym czasie będę zmieniał przedni zderzak , bo mój jest cały popękany i chciałbym założyć zderzak po Faceliftingu i wsadzić takie lampy

http://allegro.pl/show_it...acf77d00be2ff62

i tu pytanie czy będzie wszystko działało po podłączeniu , nie mam systemu doświetlającego choć aktualnie mam wsadzone soczewki z doświetlaniem , wiadomo nie skręcają ale wszystko działa migacze mijania drogowe postojówki

znajomy zrobił coś podobnego tylko założył oryginalne soczewki po 2011r i mówił że nie ma świateł Drogowych ,jeśli ktoś się orientuje to z góry dzięki za odp
 
 
     
 gumimis



Informacje
LPG: Nie
Imię: gumimis
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 114
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 14 Maj 2014, 17:52   
   Moje auto: Corsa D 1.4 100KM; MR 2012


Zderzak możesz zmienić; reflektorów nie podłączysz. Powód masz inną kostkę. W corsie występowały/występują dwa rodzaje kostek do reflektorów (2 rodzaje przed liftem i 2 po lifcie):
Przed liftem:
- kostka do zwykłych reflektorów
- kostka do soczewek
Po lifcie:
-kostka do zwykłych reflektorów
- kostka do soczewek skrętnych
Jako, że lift obejmował reflektory to kostka zwykłych reflektorów przed liftem nie pasuje do zwykłych reflektorów po lifcie, analogicznie z soczewkami.

Poza tym jaki jest sens pchać się w jakieś pseudo-tuningowe lampy z wątpliwą homologacją skoro można mieć oryginalne soczewki
 
 
     
 hanzel10


Informacje
LPG: Nie
Imię: Łukasz
Wiek: 31
Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Leszno
Wysłany: 15 Maj 2014, 12:30   
   Moje auto: Corsa D OPC


aha dzięki za odp czyli lepiej wywalić halogeny wsadzić dobre LED do jazdy dziennej , w takim przypadku zderzaka mi się też nie opłaca wymieniać tylko kupić przed liftem a szkoda bo cenowo nie są dużo droższe zderzaki po lifcie
 
 
     
 viper12


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 22
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 16 Maj 2014, 12:49   
   Moje auto: Corsa 1.8


No niestety tak jak kolega wyżej napisał, kostki stoją na drodze do założenia ledów. Jeśli szukasz po taniości lamp/zderzaka to polecam Ci spróbować zapytać na http://portalczesci.pl myślę że bez problemu powinieneś uzyskać pomoc i wybrać coś co Cię zadowoli :D Mam nadzieję że pomogłem :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Karoseria » [ Karoseria] Corsa d przedni zderzak i lampy wymiana
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.