Przesunięty przez: Kaszubski
9 Lipiec 2016, 11:34
Identyfikacja części GM.
Autor Wiadomość
 taff1983


Informacje
podkarpackie

LPG: Nie
Imię: Marcin
Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 6
Skąd: Mężczyzna
Wysłany: 18 Kwiecień 2014, 00:27   Identyfikacja części GM.
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3 cdti 90 KM


Mam prośbę o zidentyfikowanie części tzn. do jakiego modelu i silnika podchodzi ten wysprzęglik. Nr spisany z części - 9 126238.
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 18 Kwiecień 2014, 18:00   
   Moje auto: AG Z14XEP


Google nie boli ;)

znajdujac jeden model możesz wyszukać w jakimś sklepie internetowym, gdzie są podane takie dane jak "pasuje do:".
 
 
     
 taff1983


Informacje
podkarpackie

LPG: Nie
Imię: Marcin
Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 6
Skąd: Mężczyzna
Wysłany: 18 Kwiecień 2014, 19:48   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3 cdti 90 KM


zgadza się Kolego, natomiast pod tym kodem GM np. tutaj http://www.yoyoparts.com/...tml#application do 1.3 cdti ZDTH podejdzie, a na intercarsie już nie. Jednak wymienia się ten nr np. na Febi 34389 więc już sam nie wiem. Trzeba chyba najpierw go wyjąć...stąd moje pytanie.
Według niektórych katalogów podejdzie do mojego silnika, według innych jedynie do 1.0, 1.4 ze skrzynią bodaj F17. A orientujesz się może czy można go zamontować dokręcając do wysprzęglika ten stary przewód metalowy bo raczej w tym tkwi ewentualna różnica?
Nie taka prosta kwestia...Już go kupiłem z możliwością zwrotu także po frytkach :-) .
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 19 Kwiecień 2014, 10:38   
   Moje auto: AG Z14XEP


Część do skrzyni, więc patrz na skrzynie, wg mnie model i silnik nie daje Ci gwarancji że będziesz miał tam skrzynie taką, a nie inną. Upewnij się jaką masz skrzynię.

Ostatecznie zawsze możesz zadzwonić do ASO i zapytać.
Co do pytania, do skrzyni biegów nigdy nie zaglądałem, więc nie mogę odpowiedzieć, po prostu nie wiem.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Inne » Identyfikacja części GM.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.