Corsiarz Andreff84 potrzebuje pomocy
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
  Wysłany: 13 Marzec 2014, 19:19   Corsiarz Andreff84 potrzebuje pomocy
   Moje auto: Porshe 911


Corsiarz Andreff84 ze Śląska potrzebuje pomocy!


-------------------------------------------------------------------------------------



Mam na imię Adrian lat 29 w tym roku w sierpniu doszło do wypadku w ,którym doznałem wielonarządowych obrażeń: amputacja reki na poziomie barku , złamanie otwarte kości podudzia, złamanie trzonu kości uda lewego. wstrząs hipowolemiczny, niewydolność nerek. Teraz jestem w domu z moją żoną i 4 letnią córeczką.
Wypadek wiele mi uświadomił, na pewno to, że życie to dar za ,który trzeba dziękować Bogu każdego dnia.
Chciałbym wrócić do normalnego życia, pracy lecz bez długiej rehabilitacji i kosztownej protezy jest to nie możliwe.
Dlatego zgłaszam się do Was, ludzi dobrej woli o pomoc za co z góry dziękuje.

-----------------------------------------------------------------------

źr: http://telewizja.ox.pl/

Jak pomóc?
160 tys. zł. – tyle kosztuje proteza ręki jaka niezbędna jest Adrianowi Andrzejewskiemu ze Skoczowa. 29-latek w zeszłym roku uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Przez trzy miesiące leżał w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, a lekarze dawali mu 1% szans na przeżycie. Dziś , 7 miesięcy później, Adrian próbuje wstawać i siadać, ale nadal jest przykuty do łóżka. Ma amputowaną lewą rękę na wysokości barku. Przed nim długa i żmudna rehabilitacja. Jest pod opieką lekarzy i specjalistów.

Walczy, bo jak sam podkreśla, ma dla kogo żyć. Wspiera go żona Ewa, córka Amelka i wielu przyjaciół. To oni zorganizowali dla Adriana koncert charytatywny, którego gwiazdą będzie Mieczysław Szcześniak. Koncert odbędzie się już 14 marca o 18:00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

Adriana Andrzejewskiego można wesprzeć przekazując mu 1% podatku, numer KRS 0000198280 z dopiskiem „Adrian Andrzejewski:”. Jest on również podopiecznym Fundacji „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych. Numer konta przeznaczony do wpłat datków i darowizn to 38 8430 0009 2002 0005 1347 0155, Bank Spółdzielczy w Raszkowie Oddz. Ostrów Wlkp.

Hanna Blokesz-Bacza

http://telewizja.ox.pl/wi...a-proteze-.html

-------------------------------------------------------------------------------------

Udostępniać gdzie wlezie!
https://www.facebook.com/...5?stream_ref=10
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Ogólne » Corsiarz Andreff84 potrzebuje pomocy
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.