[Warsztat] Uczciwy mechanik w Warszawie
Autor Wiadomość
 araneus87


Informacje
LPG: Nie
Imię: Adam
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29 Kwiecień 2013, 19:08   [Warsztat] Uczciwy mechanik w Warszawie
   Moje auto: CORSA C 1.2


Witam, poszukuję uczciwego warsztatu mechanicznego na terenie Warszawy, czy znacie kogoś godnego polecenia?
 
 
     
 _mefius_


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Maj 2013, 22:17   

Odkąd kupiłem swoją Corsę serwisuję ją w Auto Szaser na ul. Szaserów 104. Zawsze za rozsądną kasę i nigdy się nie rozczarowałem.
 
 
     
 szorgin


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: Robert
Dołączył: 30 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30 Sierpień 2013, 14:25   Uczciwy mechanik
   Moje auto: Skoda Fabia 2.0


Mogę polecić uczciwego mechanika, a nawet dwóch, którzy pracują w Auto Serwis Kaliska. Firma działa od wielu lat przy ulicy Kaliskiej w Warszawie. Teraz jeżdżę do nich już moim trzecim kołowym wehikułem i przez wszystkie lata zawsze potrafili rozgryźć wszelkie choroby moich blaszaków. Oprócz klasycznych napraw i przeglądów zwalczają także nieklimatycznego grzyba w klimatyzacji i reperują silniki.

Generalnie: Polecam!
 
 
     
 adekpolak


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Adrian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Luty 2014, 00:19   
   Moje auto: Corsa C 1.2


Odradzam mechaników na Przaśnej (Żerań). Kasa może rozsądna, ale zamiast płynu chłodniczego (przy okazji wymiany termostatu) otrzymałem wodę ze źle rozrobionym koncentratem. Skutek jeden, zima, mróz, przegrzewanie, brak obiegu. Naciągnęli na pompę wody (350 zł z wymianą). W końcu sam zobaczyłem bryłę lodu w wyrównawczym, rozmroziłem i wymieniłem płucząc cały układ przed wszystkim na nowe Borygo. Następną operacje,którą chciał wykonać to uszczelka pod głowicą.

Generalnie trochę chłopak się nie zna. Mojemu koledze zarżnął silnik w B wlewając doktora zamiast wymienić olej.

Wszystko to bym sam zrobił, lecz miałem problem z garażem (mały remont w domu).
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Warsztaty oraz sklepy » [Warsztat] Uczciwy mechanik w Warszawie
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.