Przesunięty przez: Kaszubski
7 Marzec 2016, 19:31
Tłumik sportowy 1,7D Isuzu
Autor Wiadomość
 andrew646


Informacje
LPG: Nie
Imię: Andrzej
Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2 Luty 2014, 13:19   Tłumik sportowy 1,7D Isuzu
   Moje auto: Corsa B 1.7D Isuzu


Witam.

Szukałem w szukajce tematu ale co do tłumików są tylko o benzyniakach...
A więc pytanie do Was koledzy jaki tłumik zastosować do mojej corsy 1.7D? Tłumik środkowy mam do wymiany, bo jest przegniły (mogę go całkiem wywalić?) końcowy to samo, długo musiałem diagnostę prosić do podbicie przeglądu z tego powodu :ojh2:

Chciałbym coś głośniejszego od serii, ale żeby nie męczył w trasie. Dwa lata temu byłem szczęśliwym posiadaczem Fiata SC i miałem wywalony kat i wstawiony końcowy z 125p i była bajka, czy ta sama modyfikacja sprawdzi się w tym silniku, przede wszystkim żeby go nie uszkodzić, może macie inne patenty?

W sumie to chciałbym uzyskać taki efekt:
http://www.youtube.com/watch?v=xsi-YmAPz9I

Z góry dzięki za pomoc, a kolegom twierdzącym ze basowy w dieslu to wieś od razu dziękuje... :D

Pozdrawiam Andrzej.
 
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 2 Luty 2014, 23:19   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


Siemasz, sam końcowy chyba nie wystarczy- ja w swoim 1.7D mam zamontowany tłumik Irmschera robiony przez Remusa i żadnego specjalnego efektu dźwiękowego nie mam (osobiście bardzo się z tego cieszę :P) ;)
Pozdrawiam serdecznie!
 
 
     
 Patryk1011


Informacje
LPG: Tak
Imię: Patryk
Wiek: 29
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 44
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: 3 Luty 2014, 10:09   
   Moje auto: Corsa B 1.0


dobry wydech w dieslu też robi robotę, znajomy miał leona 1.9tdi i wydech ala mugen i dźwięk miał jak dobre V8 i jak go policjant zatrzymał to pierwsze pytanie to jaka jest moc i nie wierzył że to zwykły 1.9tdi :D
co do wydechu to zapewne potrzebny by był przelot + jakaś dobra końcówka i da się uzyskać takie coś :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Tłumik sportowy 1,7D Isuzu
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.