Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 16:16
[ Dane techniczne] Identyfikacja samochodu Corsa B
Autor Wiadomość
 draszyr


Informacje
Imię: artur
Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16 Październik 2013, 22:17   [ Dane techniczne] Identyfikacja samochodu Corsa B
   Moje auto: opel corsa


Witam! Koledzy Corsiarze pomóżcie! Kupiłem Opla Corsę B r.1995 1.4

kiedy przyjechałem na stację diagnostyczną celem przegłądu okazało się,że numery nadwozia zgadzają się bez problemu ale nie zgadza się maksymalna masa całkowita z tabliczki znamionowej z dowodem rejestracyjnym. diagnosta nie wydał mi zaswiadczenia o dopuszczeniu pojazdu do ruchu.Zaznaczam ,że pojazd w Polsce jest zarejestrowany od 2004 r i do tej pory były właściciel nie miał problemów z przegłądem.Co mam zrobić czy oddać samochód byłemu ?
 
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 17 Październik 2013, 17:49   
   Moje auto: AG Z14XEP


pytanie podstawowe, kto widnieje jako właściciel w dowodzie, Ty, czy poprzednik?

dowiedz się w urzędzie komunikacji czy korektę danych w dowodzie masz zrobić Ty, czy były właściciel. Nie powinni z tym robić problemów, jednak na dowód pewnie poczekasz jak normalnie przy rejestracji. Powiedz że wcześniej nie zauważyłeś że Ci źle wpisali w dowód dane.

ps. książka pojazdu jest? w niej dane są prawidłowe?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Inne » [ Dane techniczne] Identyfikacja samochodu Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.