Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 23:24
Elektryczne wspomaganie kierownicy Opel Corsa C
Autor Wiadomość
 wujek_wilq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Czerwiec 2009, 17:32   Elektryczne wspomaganie kierownicy Opel Corsa C

Witam mam pytanko czy ktoś się orientuje w cenie całego elektrycznego wspomagania kierownicy do opla corsy c nowe / używane ? Niestety moje już powoli dogasa i będę musiał je wymienić . Oraz pytanie czy to bez różnicy czy wspomaganie będzie z samochodu z benzyną czy dieslem ( ja posiadam diesla ) i czy jest możliwość wsadzenia owego wspomagania z anglika?
 
     
 barmar



Informacje
LPG: Tak
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 92
Skąd: Mierzejewo k/Leszna
Wysłany: 23 Czerwiec 2009, 17:36   
   Moje auto: Astra H 1.7 CDTI


skoro już kolega wujek_wilq zaczął temat wspomagania w Corsie C to mam pytanko?? ;) Ja w swojej Corsie nie posiadam niestety wspomagania :zalamany: Moje pytanie jest więc takie czy da się owe wspomaganie założyć i jakie się z tym wiążą koszty ;) :hyhy:
 
 
     
 wujek_wilq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Czerwiec 2009, 21:19   

Używane wspomaganie z kolumną kierownicy kosztuje 800 zł nie wiem ile montaż
 
     
 autotomcar


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 43
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 6
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16 Marzec 2012, 22:13   

Obecnie koszt cześci (używanych) od 200zł na allegro. Koszt montażu u mnie (GOP) od 200zł jeśli ktoś ma niewycięte kostki. Oczywiście fakturka dla chętnych.
 
 
     
 corr


Informacje
opolskie

Imię: alek
Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: opole
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 4 Wrzesień 2013, 11:00   
   Moje auto: corsa c 1.o


Witam
W sobote zakupilem corse c , niestety bez wspomagania. Dopiero po przyjezdzie do domu i parkowaniu zona stwierdzila ze masakra jest zkreceniem, w sumie sie jej nie dziwie bo sam mam z tym problem.
Czy oferta montazu jest ciagle aktualna i mozliwa do wykonania w kazdej corsie? Jakie sa koszty?


Proszę poprawić post Pkt 4 reg.
Ostatnio zmieniony przez 4 Wrzesień 2013, 14:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 autotomcar


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 43
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 6
Skąd: Zabrze
Wysłany: 4 Wrzesień 2013, 15:41   

Montaż jest możliwy w każdej Corsie. Całościowy koszt około 500zł. Gwarancja, faktura itp.
Pzdr.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ kierowniczy » Elektryczne wspomaganie kierownicy Opel Corsa C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.