Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 15:00
[ Corsa D] CD30, a subwoofer
Autor Wiadomość
 Wyrzol


Informacje
Imię: Mateusz
Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 10 Czerwiec 2013, 22:12   [ Corsa D] CD30, a subwoofer
   Moje auto: Corsa D 1.3 CDTI


Witam, szukam informacji czy w jakiś sposób jestem w stanie podpiąć subwoofer + wzmacniacz do radia CD30.
Nie chce wymieniać fabrycznego radia bo obecne współgra z deską, a po drugie nie mam kasy na radio dwudinowe.
Ostatnio zmieniony przez Kaszubski 20 Marzec 2016, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 sakowpr


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Michał
Wiek: 29
Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 28
Skąd: Pruszków
Wysłany: 7 Sierpień 2013, 22:56   
   Moje auto: corsa d 1.4


Też posiadam corse D 1.4 i chce zostawić radio i nie wiem czy lepiej podpiąć sam subwoofer czy wzmacniacz i subwoofer. Proszę o pomoc. Pilne.
 
 
     
 Wypcio



Informacje
Imię: Kamil
Wiek: 34
Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 4
Skąd: Będzin
Wysłany: 8 Sierpień 2013, 12:27   
   Moje auto: Corsa 1,7 DTI


Siema. Wyrzol, Jesteś w stanie podpiąć wzmacniacz i subwoofer do orginalnego radia. A co do radia to nie musisz kupywac specjalnie dwudinowego radia tylko ja takie specjalne półki ze mozesz jednodinowe radio wsadzic.

sakowpr, A co do odpowiedzi do ciebie to musisz sie zastanowic czy chcesz żeby na subwoofer szła sama moc z radia czy również z wzmacniacza ?
 
 
     
 sakowpr


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Michał
Wiek: 29
Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 28
Skąd: Pruszków
Wysłany: 8 Sierpień 2013, 22:38   
   Moje auto: corsa d 1.4


Kamil ja chce po prostu aby to dobrze grało. Co sądzisz o tym http://allegro.pl/blaupun...3437278751.html
 
 
     
 Wypcio



Informacje
Imię: Kamil
Wiek: 34
Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 4
Skąd: Będzin
Wysłany: 9 Sierpień 2013, 07:50   
   Moje auto: Corsa 1,7 DTI


Michał. Dość ciekawy pomysł, ale nie miałem z takim czymś doczynienia ze wzmacniacz jest juz wbudowany w subwoofer.
Sam posiadam subwoofer ale wzmacniacz mam na zewnatrz też z blaupunkt i poprostu czasami sie nie da wytrzymac jak za głośno gra ;)
 
 
     
 sakowpr


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Michał
Wiek: 29
Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 28
Skąd: Pruszków
Wysłany: 9 Sierpień 2013, 10:01   
   Moje auto: corsa d 1.4


No zobaczę :)
 
 
     
 Mrcinek



Informacje
LPG: Nie
Imię: Marcin
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 8 Wrzesień 2013, 17:45   
   Moje auto: Combo 1,7 di


Jest przejściówka do oryginalnego radia i wtedy możesz podłączyć wzmacniacz i skrzynie basowa bez zmiany radia. Osobiście jeżeli chcesz dobra jakość dźwięku to radze zmienić radio i półkę maskującą zakupić za 15-20 zł.
 
 
     
 sakowpr


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Michał
Wiek: 29
Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 28
Skąd: Pruszków
Wysłany: 9 Wrzesień 2013, 20:00   
   Moje auto: corsa d 1.4


Już założyłem. Kupiłem jednak http://www.kicx.pl/icq300ba.html i powiem że robi ogromne wrażenie :) jak jadę to wszyscy się oglądają.
Koledzy mam takie pytanko bo spaliła mi się żarówka od klimatyzacji i nie wiem jak wyjąć ją podpowiedzcie ;)
 
 
     
 Mrcinek



Informacje
LPG: Nie
Imię: Marcin
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 10 Wrzesień 2013, 20:49   
   Moje auto: Combo 1,7 di


Szkoda że wbudowany wzmacniacz. Słabo w takim razie wygłuszony bagażnik jak takie maleństwo robi tyle szumu poza autem.
 
 
     
 Jargon
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Luty 2014, 20:41   

Witam ja chce podłączyć pod CD 30 skrzynie i wzmacniacz pytanie czy gra jest warta świeczki, oryginał fajnie stroi z cala reszta,szkoda by było demontować i montować panelowca :P :fkc:

[ Dodano: 16 Luty 2014, 19:47 ]
Witam :fkc: Już podłączyłem wzmacniacz i skrzynie do orginalnego radia w CORSIE C
Kupiłem Konwerter poziomu sygnału audio w sklepie z częściami elektronicznymi anteny dvbt i inne pierdoły:)Huczy wszystko mega :hurra: DZIEKI POZDRAWIAM :fkc:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Car Audio » Corsa D » [ Corsa D] CD30, a subwoofer
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.