Przesunięty przez: Kaszubski
7 Marzec 2016, 19:44
Corsa b z 96tego automat, nie odpala- help
Autor Wiadomość
 Odys


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Odys
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 12:35   Corsa b z 96tego automat, nie odpala- help
   Moje auto: Opel Corsa B automat


Witajcie i witajcie bo jestem pierwszy raz. mam opla corse z 96strgo w automacie i mam z nim problem mianowicie zaparkowałem go i już nie odpala. Nie odpala to znaczy jak przekręcam kluczyk to wszystkie kontrolki się zapalają normalnie ale jak przekręcę kluczyk tak aby go uruchomić to cisza. Kontrolki nie przygasają nic się nie dzieje. Wygląda to tak jakby czujnik położenia dźwigni biegów nie był w prawidłowej pozycji czyli na P.
Kiedyś też miałem taką samą sytuację ale po odłączeniu od akumulatora na 30 min problem zniknął i samochód się normalnie uruchomił, niestety nie tym razem.
Może ktoś spotkał się z podobną usterką i co podpowie. Czy to wina jakiegoś czujnika czy komputera.. bo jak poprzednio odłączyłem go na 30 min to rozumiem, że zrestartował się komputer - wtedy zadziałał normalnie - pytanie dla czego teraz tak nie zrobił może jest uszkodzony na amen :( jak to sprawdzić. Lub może to jakaś błahostka... ale nie mam pojęcia gdzie szukać błędu.

Po odłączeniu akumulatora to nie sczytam nawet błędów :( wiec stoi bida na parkingu i moknie :(


pozdrawiam
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » Corsa b z 96tego automat, nie odpala- help
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.