Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:00
[Corsa B] Corsa B 2.0 SWAP 120 KM LPG Gaz Sek c20ne
Autor Wiadomość
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 30 Maj 2013, 11:40   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Powiem Ci że wygląda ze auto Doinwestowane... Ludzie Boją się Aut po przeróbkach .. Wiec Przypuszczam ze Dlatego Problem go sprzedać a Dwa Jednak OC za 2.0 jest spore.. A Ludzie raczej szukają Aut do miasta...

Pewnie jak Pojedziesz to zgarniesz ja taniej ... Teraz wybór zależy Od Ciebie..
 
 
     
 Isofix


Informacje
LPG: Tak
Imię: Karol
Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 14
Skąd: Gliwice
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 30 Maj 2013, 12:56   
   Moje auto: corsa b, 1.2


No, to fakt że ubezpieczenie może zabić, ale itak zamierzam ubezpieczyć na ojca, zniżki nie lecą, ale itak pojeżdżę max. rok w ten sposób a potem na siebie jak już będzie robota i kasa, a nie trzeba też aż tak długo żeby mieć jakieś zniżki, kilka lat bez szkody i jest.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 30 Maj 2013, 13:01   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Zawsze Możesz zarejestrować na Siebie i Ojca i Będziesz miał zniżki Powoli ;)
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 30 Maj 2013, 15:31   
   Moje auto: ASTRA G


DAMIAN1991 napisał/a:
Powiem Ci że wygląda ze auto Doinwestowane... Ludzie Boją się Aut po przeróbkach .. Wiec Przypuszczam ze Dlatego Problem go sprzedać a Dwa Jednak OC za 2.0 jest spore.. A Ludzie raczej szukają Aut do miasta...

Pewnie jak Pojedziesz to zgarniesz ja taniej ... Teraz wybór zależy Od Ciebie..


O ile jest tak zarejestrowana. Bo jest wielki problem z tym zapytaj ilmi ile się.nachodziła po urzędach i nic nie zdziałała. Możliwe że ma dalej 1.4 albo jeszcze lepiej 1.0
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 30 Maj 2013, 15:36   
   Moje auto: ASTRA G


Isofix napisał/a:
Ja myślałem żeby ją na 1.2 dać tak jak był wcześniej silnik, bo przecież nie mają już numerów a żaden ubezpieczyciel pod maskę nie patrzy, to samo panowie policjanci.

I tu się bardzo mylisz. Patrzą patrzą :]
 
 
     
 Isofix


Informacje
LPG: Tak
Imię: Karol
Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 14
Skąd: Gliwice
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 30 Maj 2013, 22:16   
   Moje auto: corsa b, 1.2


DAMIAN1991, no racja, tak też można.

spidan,

Czemu miała by być nie zarejestrowana? Ze względu na ingerencję w konstrukcję czy co ? Wiem że są różne jaja z tymi ubezpieczeniami, jak to w Polsce zresztą z dużą większością, nie tylko w tej sprawie jest lipa, zwłaszcza że ktoś młody chce zarejestrować takie auto: bo zapierd***, bo wypadki przez nich, bo po pijak u po imprezach jeżdżą, albo że naćpani i inne niuanse, znam to z opowiadań kumpli i po samym sobie jak stary policjant w 3/4 przypadków patrzy na takich jak ja z byka xd

Kto patrzy? Nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś mi mówił że miał zaglądane pod maskę co tam ma.
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 31 Maj 2013, 04:21   
   Moje auto: ASTRA G


Dokładnie chodzi o zmiany konstrukcji a szczególnie o nową łapę silnika. Trzeba robić homologację części. Ilmi już o tym pisała na forum bo przecież miała taką forsę. Nie znajdziesz corsy gdzie w dowodzie rejestracyjnym będzie wpisane 2.0. Nawet forsę C trudno będzie tak zarejestrować bo największych silnik miała 1.8. Co do zaglądania pod maskę pierwsza lepsza kontrola drogowa i dlatego lepiej przyjąć że zaglądają niż być nie mile zaskoczonym.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 31 Maj 2013, 08:00   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


spidan napisał/a:
DAMIAN1991 napisał/a:
Powiem Ci że wygląda ze auto Doinwestowane... Ludzie Boją się Aut po przeróbkach .. Wiec Przypuszczam ze Dlatego Problem go sprzedać a Dwa Jednak OC za 2.0 jest spore.. A Ludzie raczej szukają Aut do miasta...

Pewnie jak Pojedziesz to zgarniesz ja taniej ... Teraz wybór zależy Od Ciebie..


O ile jest tak zarejestrowana. Bo jest wielki problem z tym zapytaj ilmi ile się.nachodziła po urzędach i nic nie zdziałała. Możliwe że ma dalej 1.4 albo jeszcze lepiej 1.0


Generalnie Na Śląsku jest podobno nie tak trudno zarejestrować Modzone Auto :) Ilmi z resztą też wspominała że powiat dalej nie robią takich Problemów. Wiec Jest szansa ze w Papierach jest Porządek.

P.s. Isofix z tego co wiem Okazje Lubią uciekać.. Podjedz Pomacaj to i dowiedz się co I Jak bo my Jej za Ciebie nie kupimy a jak będziesz Debatował tyle na forum to się obudzisz za późno .. Ale to Tak Swoją Drogą
 
 
     
 Isofix


Informacje
LPG: Tak
Imię: Karol
Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 14
Skąd: Gliwice
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 31 Maj 2013, 09:04   
   Moje auto: corsa b, 1.2


Co do tych kontroli, każdy oczywiście może mieć swoje zdanie, ja byłem kontrolowany kilka razy jak do tej pory, bo prawko mam jakoś 2 lata dopiero, i nawet raz była to większa kontrola czyli światła, opony, wydech itp. ale nigdy nie słyszałem żeby ci zwykli panowie policjanci zaglądali pod maskę, ani nawet ci z co jeżdżą stacjami kontroli czy panowie z ITD, więc to jest chyba przypadek losowy że akurat zajrzą, a ja znowu nie będę używał tego auta raczej do dłuższych wojaży jak po mieście, ewentualnie na uczelnie, sklep czy impreza jakaś.

A co do okazji to racja :P

PS. Jak będzie lipa z dokumentami itd. o czym teraz piszemy to będę zmuszony z niej zrezygnować niestety, bo ojciec powie praktycznie na 100% nie, a ja też bym chyba odpuścił bo nie chciałbym potem latać rok żeby zarejestrować tak jak miałem jaja z komórą z anglii z angielskim simem, rok leżała bo nie umieli zrobić, ale to tak z innej beczki, Polska...

[ Dodano: 1 Czerwiec 2013, 09:57 ]
Co mi się jeszcze przypomniało, koleś mówił że ma zarejestrowane na 1.2, na 2.0 mówił że miałby jakoś 700 jak mnie pamięć nie myli, a na 1.2 ma bodajże ok. 300 i że ma wspomniane/ujęte w papierach że jest wrzucony inny silnik, coś takiego.
Jest to możliwe ? :uuu:
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2 Czerwiec 2013, 09:22   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Nie wiem jak to Sobie Zrobił ale albo jest 1.2 albo 2.0 bo taki wpis jak o zmianie silnika jest raczej nie możliwy..

Jeśli jest zarejestrowany na 1.2 i typ nim już swoje po jeździł to Ja Proponuje po pytać o dobrą stację diagnostyczną i nawet takie sprawy da się załatwić..

Co do Sprawdzania to wyłącznie na przeglądzie sprawdzą. Policja zerknie pod maskę jeśli ewidentnie będzie Ci ciekło z silnika albo Jeśli będą mieć do tego przesłanki że np. auto może być kradzione..

Miałem już "N" kontroli i jedną tylko z Otwieraniem Maski - narkotykową bo mieli jakieś przesłanki że Mogą być pod Maską.
 
 
     
 Isofix


Informacje
LPG: Tak
Imię: Karol
Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 14
Skąd: Gliwice
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 2 Czerwiec 2013, 09:36   
   Moje auto: corsa b, 1.2


Co do dobrej stacji diagnostycznej i spraw, chodzi o przeglądy tak ? O to bym się nie martwił :)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2 Czerwiec 2013, 09:51   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


No to Jeśli Masz takie sprawy jak załatwić to teraz się tylko Upewnij Co i jak z Samochodem, ponadto jedz przejedź się i Kończmy Ten Temat ;)
 
 
     
 artur_z1112



Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: Artur
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 32
Skąd: Sierpc
Wysłany: 8 Sierpień 2013, 14:14   
   Moje auto: Corsa B 1.4 LPG


No i jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa B » [Corsa B] Corsa B 2.0 SWAP 120 KM LPG Gaz Sek c20ne
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.