Corsina bez fajerwerków by StitchRD
Autor Wiadomość
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 14 Kwiecień 2008, 15:51   Corsina bez fajerwerków by StitchRD

Oto moja Corsina. Niestety jako że studiuję nie ma za bardzo środków na tuning ale staram się jak mogę i co jakiś czas coś dodaję;-) .

Kupiłem ją gołą jakieś pół roku temu. Piała tylko poduchy. Wiecie co, nawet radia nie miała i to od wyjechania z fabryki :-/ w miejscu radia była wsunięta orginalna półka więc musiałem zaczynać z audio od zera.

Teraz w autku jest:
- radyjko JVC
- 2 głośniki wysokotonowe, 2 dwudrożne i 2 3-drożne w półce, wszystkie MAGNAT
- skrzynia CLOSE z głośnikiem INFINITY + wzmak CarPower
- alarm + central,
- radio CB
- przyciemniłem lampki z tyłu
- no i ostatnio zmieniłem podświetlenie zegarów i wyświetlacza. (kompletna instrukcja w dziale download)

A tak się prezentuje. Szału niema, wygląda jak normalna corsa. Zdały by się jej jakieś aluski no ale niestety szmalcu brak jak na razie.

Oto krótki filmik z moją corsą w roli głównej ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=7ZsHhOMfoVo
Ostatnio zmieniony przez StitchRD 15 Kwiecień 2008, 09:13, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Kwiecień 2008, 20:40   

Ale nawieszałeś tych choinek :P a tak naserio to spoko Corsa - zwykła czyli ok :-)
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Kwiecień 2008, 22:22   

Hehe nie Ty pierwszy mi to mówisz :-P kiedyś nie lubiłem jak mi coś dyndało na lusterku ale potem jakiś czas jeździłem audicą i w niej właśnie wisiały różne cuda na lusterku i jakoś tak się przyzwyczaiłem :mrgreen:
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 15 Kwiecień 2008, 06:18   
   Moje auto: Porshe 911


Najbardziej mi sie podoba zawartość bagażnika :]
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Kwiecień 2008, 09:10   

Tzn?? Płyn do spryskiwaczy?? :-D :-P
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 15 Kwiecień 2008, 21:59   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Widzę tam w bagażniku wzmacniaczyk Magnata. Gratuluje dobrego wyboru. A ta skrzynia jakiej marki? Polecałbym JBL albo Magnat lub Pioneer. Nie warto kupować byle rzeczy nie sprawdzonych czy nieznajomych firm. Te 3 firmy: JBL, Magnat, Pioneer, no i może jeszcze Sony( chodzi ty o sprzęt akustyczny) gwarantują najlepszą jakość dźwięku.
 
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Kwiecień 2008, 23:03   

Przy opisie tam podałem. Wzmak to CarPower HPB-602 i skrzynia zamknięta z głośnikiem INFINITY ref 1050. Gra naprawde super jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony :-)
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 16 Kwiecień 2008, 12:36   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


StitchRD napisał/a:
Gra naprawde super jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony :-)


To dobrze. Ale mimo wszystko ja będę polecał tylko sprawdzone marki sprzętu samochowowego.
 
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Kwiecień 2008, 16:14   

A Infinity to nie jest sprawdzona marka?? Ja właśnie kierowałem się tak jak Ty. Wiem że tani sprzęt kiepskich firm gra paskudnie dlatego brałem firmowe. Radio JVC, 6 głośników magnata, skrzynia infinity i wzmak CarPower. Wszystkie marki sprawdzone i cieszą się bardzo dobrą opinią ;-) Dlatego nie rozumiem dlaczego piszesz że mimo wszystko polecałbyś firmowe skoro wszystko jest. Może którejś marki nie uważasz za dobrą, a jeśli tak to podaj którą :-P
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 16 Kwiecień 2008, 19:02   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


JVC- ok
Magnat-ok
Infinity-nie przepadam
CarPower-dla mnie mało znana marka. Za mało.

Sorki że mam inne zdanie niż ty. Ale chyba mogę prawda?
 
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Kwiecień 2008, 14:27   

Nie no oczywiście że możesz mieć swoje zdanie, a nawet powinieneś :-P . Ja te firmy znam bardzo dobrze, i uważam że są na prawdę dobre dlatego zdecydowałem się na ten sprzęt. I go z czystym sumieniem mogę polecić ;-)
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 30 Maj 2008, 12:02   
   Moje auto: ASTRA G


dudu napisał/a:
StitchRD napisał/a:
Gra naprawde super jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony :-)


To dobrze. Ale mimo wszystko ja będę polecał tylko sprawdzone marki sprzętu samochowowego.


A co to znaczy sprawdzone?
Dudu- jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej na temat Carpower to zapraszam na www.carpower.pl We Wrocławiu na Tuningowisku zawsze są auta przerobione przez firmę VIP Audio, prezentujące ten sprzęcik.
Wszystkie firmy które wymieniłeś, pakują ogromne pieniądze w marketing żeby sprzedać swój produkt made in china. Siła oddziaływania reklamy, jest tak wielka że przedszkolaki wiedzą co to jest Sony, Philips, Blaupunkt. To są firmy bardzo popularne, które mają w ofercie sprzęt wysokiej klasy ale też i dużo badziewia za słone pieniądze.
Na szczęście jest cała masa firm, które oferują towar dla ludzi poszukujących czegoś indywidualnego, innej jakości, innego od tego co jest dostępne w sklepach..
Do takiej grupy należy właśnie Carpower i Hertz produkcji niemieckiej, Powerbass i Kicx -amerykański, Vibe i Fly – brytyjski, Rainbow – amerykański, Morel – izraelski.
Wystarczy poszukać w prasie na temat tuningu i car-audio.
Mam też swoje zdanie na temat SONY- to nie jest sprzęt który gra, to robi hałas. Pozdrawiam
 
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2 Czerwiec 2008, 23:25   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Kolego spidan, co do sony to dołączam się do twojej opinii. a wogóle byłem światkiem i wiele razy proszono mnie bym zajrzał do radia, którego marką było SONY. Często im się psują moduły lasera a wogóle mają słabej jakości podzespoły elektroniczne.
najlepsze radia są na podzespołach elektronicznych Philipsa!!!.
A co do marki Car Power to poprostu wybacz ale ja nie polecam. To tak samo jak to, że jeden woli diesla, a inny benzyne, a inny jeszcze LPG. A co do Tych drogich mark(Philips, Blaupunkt, pioneer, JBL, JVC) to trzeba widzieć co siękupuje. Od tego są katalogi co roku wydawane, gdzie można porównać funkcje radia i ogólnie wszystko, i dopiero wtedy można kupić jakieś radio. Bo się wie co się kupuje.
 
 
     
 iizzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Grudzień 2008, 00:11   

Jakbym widziała swoją corse;p No trochę się różni ale jednak biała to biała:)
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12 Styczeń 2009, 00:18   

No i moja też jest biała. Kiedyś nie chciałem mieć białego samochodu, ale już się przyzwyczaiłem i zgadzam się z iizzi: białe to białe. Ładnie komponuje się z każdym kolorem.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsina bez fajerwerków by StitchRD
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.