[Corsa D] Corsa D 1.3 cdti 90 km
Autor Wiadomość
 Wasi87



Informacje
lubelskie

Wiek: 36
Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 30 Październik 2011, 16:49   [Corsa D] Corsa D 1.3 cdti 90 km

Samochod zakupilem przed wakacjami, pochodzi z Francji. Listopad 2007 rok. Na dzien dzisiejszy ma przejechane ok 49 tys km. na wyposażeniu:

-Automatyczna klimatyzacja
-8 poduszek powietrznych
-ABS
-Regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach
-Radio CD 30 Mp3
-Elektryczne lusterka
-Elektryczne szyby
-7 głośników
-Podwójna podłoga bagażnika
-Pakiet oświetleniowy wewnątrz auta
-6 biegowa skrzynia biegów
- Elektryczne wspomaganie kierownicy
- Fotele pół skórzane
- Tempomat
- Skórzana kierownica
- Wielofunkcyjna kierownica
- Światła przeciwmgielne przednie i tylne
- Domykanie szyb z pilota
- Centralny zamek sterowany z pilota




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Październik 2011, 17:57   

Bardzo ładna pięciodrzwiowa Corsa w delikatnym odcieniu niebieskiego :witat:. Widzę silniczek mały to oszczędny a wersja wyposażenia raczej standardowa bez jakiś większych wodotrysków bo to rocznik jednak 2007 :krzyk:. Ogólnie zazdroszczę bo Corsa D może się podobać a ja tylko Corsa B :nocom2:. Szerokości życzę i oby oprócz części jakie się zużywają nic nieoczekiwanego nie wynikło :piwo:.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 31 Październik 2011, 07:29   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Corsa ma na pewno ładny Kolorek co Do wyglądu to ja się nie wypowiadam bo jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do Corsy D pod względem wyglądu Jest taka Po prostu..Choć ta jest ładnie poprawiona brakiem znaczka na klapie i ładną prostą alufelgą

Wyposażenie Ładne czego chcieć więcej jak wszystko jest :) Niech Się dobrze sprawuje i jeździ jak najdłużej ;)

Szerokości :)
 
 
     
 Wasi87



Informacje
lubelskie

Wiek: 36
Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 31 Październik 2011, 09:38   

Co do silniczka, to wcale nie jest taki oszczedny... Kupując ja mialem inne oczekiwania, niestety prawda jest troche gorsza, 7 litrow po miescie bez korkow i bez szybszej jazdy to troche duzo jak na taki maly silnik, ale moze to przez problem ktory mam, chodzi o to ze samochod chodzi nie rowno, koleszka powiedzial mi ze to moze byc problem z podcisnieniem. Do 2,3 tys obrotow samochod jest strasznie mulasty, a powyzej dostaje strzala. NIe wiem moze ten typ tak ma, a moze to cos innego, moze EGR lub dolot, doczytalem sie na forum ze ktos tez mial z tym problem a wiec musze sie temu przyjzec jeszcze. Dzieki za mile slowa, tez Wam zycze bezawaryjnosci i oby jak najwiecej bezpiecznych kilometrow! Szczegolnie w te swieta.
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 31 Październik 2011, 13:04   
   Moje auto: ASTRA G


Do autora tematu - proszę poprawić swoje posty - zgodnie z pkt. 4 regulaminu forum.
 
 
     
 mati8523


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 0
Skąd: zabrze
Wysłany: 28 Marzec 2012, 07:44   

witam mam pytanie jak wygladziles ta tylna klape?jest tam potrzebna jakas szpachla czy znaczki sa tylko klejone na tasme ?
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30 Marzec 2012, 20:53   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


Fura aż za dobrze wygląda jak na auto sprowadzone z Francji. Tam ludzie nie dbają o samochody jak np. w Niemczech i to co trafia do Polski jest strasznie zmęczone życiem. Takie wrażenia zawsze miałem po oględzinach pojazdów z Francji.
Klapa tylna jest gładka bo fura miała podejrzewam jakąś przygodę. Do lakierowania pewnie zostało zdjęte logo opla oraz nazwa modelu z pojemnością.

Kiedyś gdy miałem identyczną Corsę D, podobnie jak Ty byłem niemile zaskoczony tym silnikiem. Każdy sprzedający pisał spalanie 4 litry :)
W mieście jazda bardzo delikatnie 6.2-6.5 litra. Spodziewałem się troszkę mniej po silniku 1.3 diesla. Użytkuję obecnie Nissana Juke 1.5 dci oraz Fiestę 1.4 TDCI i te silniki mimo większych pojemności i gabarytów palą mniej od fiatowskiego silniczka 1.3 CDTI w jeździe w mieście.
U mnie również przy niskich obrotach był "mulasty"
 
 
     
 majk1919


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Kalisz
Wysłany: 9 Kwiecień 2012, 09:07   

Bardzo ładna Corsa :) mam identyczne wyposażenie lecz 3drzwiowa i czarna :) z lekkim tuningiem :D prawie niewidocznym ;p
 
 
     
 aros


Informacje
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 13
Skąd: Rybnik
Wysłany: 28 Sierpień 2012, 21:29   

Czytam tu wasze opinie o spalaniu i nie zgodzę się z waszymi opiniami co do spalania tego silniczka. Zaliczam się do tych ludzi co lubią szczerze pogadać o spalaniu swojego auta a nie ciągle zaniżać ale do rzeczy moja Corsina spala z klima 6l. bez klimy cykl miejski 5.2 do maks 5.6 i to naprawdę z ciężką noga jak i delikatnie ot tak mieszanie czyli wg mnie rewelacyjne spalanie i nie ma tu znaczenia czy zima czy lato.
Pozdrawiam i życzę miłego klekotania z tych dieselków .
 
 
     
 klops-ik


Informacje
pomorskie

Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 6 Kwiecień 2013, 03:09   

do użytkownika aros, kolego wydaje mi się że troszeczkę zaniżyłeś wartości jeżeli chodzi o spalanie... bo jeżeli chodzi o mnie mam wersję 75km i mi średnio spala 6,5 litra na 100 km przy jeździe po mieście z tym że spalanie przy warunkach atmosferycznych zimowych czyli przy odpalaniu temperatua około -5 z rana przejażdżka około 10 km i stop i tak w kółko. Trasy robię krótkie ale częste w okolicach 3 do 10 km jednorazowo gdzie maksymalna temperatura w dzień to 1 stopień na plusie. Oczywiście klimy używam zarówno latem jak i zimą do ogrzewania jak i do chłodzenia. Nogę też mam ciężką raczej pracuje w zakresie od 2000 do 4000 obrotów więc przy takiej dynamice spalanie które podałeś jest nie realne :) chyba że różnica w km sprawia tą różnicę w co wątpię.
 
 
     
 jg1985


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Janusz
Wiek: 38
Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 4
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 7 Kwiecień 2013, 11:05   
   Moje auto: CORSA D 1,3 CDTI


Klops-ik to ciekawe co piszesz - 1,3 cdti 75km. Ja robię trasy codziennie 2x5 km i kilka razy w tygodniu 2x12km. Poza tym jakieś cztery razy w miesiącu 2x50km i od razu pisze, że nie jestem z tych, którzy zaniżają spalanie, żeby się pochwalić przed kumplami, bo nie o to na tym forum chodzi. W zeszłym roku miałem średnie 5,6 litra i wyzerowałem na początku tego roku pomiary i teraz mam 5,1 litra. Oczywiście nie kręce do 4000 tylko góra 3000 bo potem ten silnik jest po prostu dla mnie za głośny. Kwestia "mułowatości" zgadzam się poniżej 2000-2200 to jakaś katastrofa. Corsa D świetne autko ale chyba z benzyną 1,4.
 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 15 Kwiecień 2013, 12:01   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


ja mam CD z 1,3 cdti 75km 2007 jeździ nią żona i spalanie ze średniej 57 tys. mam 5,1 a z 21 tyś 4,9 (miasto-trasa 50/50). Ja mam CD 1,3 cdti 75km 2009 i moje spalanie to około 6L głównie trasa aktualny przebieg 167 tys z czego jakieś 130 to trasa, więc wszystko zależy od kierowcy.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa D] Corsa D 1.3 cdti 90 km
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.