[Warsztat] Gruntowny przegląd auta
Autor Wiadomość
 kuba~


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Imię: Kuba
Wiek: 32
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31 Marzec 2013, 23:50   [Warsztat] Gruntowny przegląd auta
   Moje auto: Corsa C 1.2 Twinport


Witam,

poszukuję dobrego warsztatu na terenie Warszawy (najlepiej Praga południe/Wawer), gdzie mógłbym wykonać gruntownego sprawdzenia i ew. wymiany płynów eksploatacyjnych Corsy C.
dlaczego szukam? w rodzinie jest Corsa, ale niezbyt zadbana, a niedługo pewnie przypadnie mi.
przeglądy jakie ma, to jedynie obowiązkowe w stacji kontroli pojazdów. wymiana oleju chyba była z 1-2 lata temu. w serwisie jest dopiero jak coś się stanie, a tak to nie jest serwisowana, ani nie są wymieniane części w/g książki serwisowej, gdyż "jeździ, więc po co". poza tym, użytkowana jest na bardzo krótkich dystansach (po 6-8 km dziennie (w sumie), raz-dwa do roku jakaś trasa około 150 km).

Dlatego szukam dobrego serwisu, gdzie sprawdzą gruntownie taki samochód i przy wymianie zużytych części i płynów eksploatacyjnych nie wezmą jakieś astronomicznej kwoty.
Wiadomo, trzeba doliczyć koszta oleju i innych płynów na start. Lepiej kupić samemu w sklepie, czy zdać się na to,że warsztat kupi i wymieni? Chociaż z tym, to lepiej kupić samemu.

Jakie serwisy możecie polecić?
Może lepiej do jakiegoś serwisu Opla? Jest w sumie serwis Opla - Nivette na Ostrobramskiej/Lotniczej, ale nie wiem jak tam z cenami i w sumie, nigdy tam auta nie odstawiałem. Będzie to dobry wybór?
 
 
     
 Raf02


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Rafał
Pomógł: 13 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Radzyń Podl.
Wysłany: 1 Kwiecień 2013, 22:54   
   Moje auto: '99 Corsa B 2.0 16V Turbo 225hp/340Nm


Myślę ze najpewniej by było w tym serwisie Opla, no ale cena pewnie wyższa wiadomo.
Ale najlepiej to się zorientować o ceny w tym czy innych warsztatach.
 
     
 Dairsie



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Wiek: 41
Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Kwiecień 2013, 16:27   

Kuba, nie znam serwisu opla na ostrobramskiej ale znam serwis opel-Żoliborz i stanowczo odradzam!!!! Robią tam przekręty na warsztacie i fakturują rzeczy których oczywiście nie wymieniają.
Ja olej i filtry co roku kupuje sama (bo u mechanika ciut drożej) i jak nie znalazłeś nikogo to mogę polecić mojego na Woli. Odezwij się na priv nie będę robić mu reklamy :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Warsztaty oraz sklepy » [Warsztat] Gruntowny przegląd auta
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.