Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:09
Vauxhall Corsa 1.2 sxi 16v 2004
Autor Wiadomość
 marcin9962


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Kraków / Bristol
Wysłany: 20 Luty 2013, 21:16   Vauxhall Corsa 1.2 sxi 16v 2004
   Moje auto: VW Passat 2.5 V6 TDI


Witam, jestem tutaj świeży i to dosłownie i potrzebuję porady. Potrzebuję kupić auto w miarę oszczędne i nie drogie w utrzymaniu bo tym co jeżdżę teraz to jest dosłownie masakra w utrzymaniu... więc znalazłem corsę 1.2 sxi 16v z 2004 roku z przebiegiem ponad 91 tyś i pytanie czy to są dobre auta i warte szczała ? miałem okazję jeździć corsą 1.0 i stwierdziłem że jest to straszny brzeszczot ale nie aż taki zły, co pytam to mówią że 1.2 jest w sam raz. Ja w sumie potrzebuję tym autem jeździć z pracy do domu nie dalej... a co z ekonomiką ? ile to paliwa weźmie ? dużo pali czy da się przeżyć ? bo jak ma palić co mój teraz 16 litrów w mieście to zacznę jeździć rowerem heh... więc jeszcze raz czy warto w ogóle ? oto stronka oto ta corsa
 
 
     
 Romuluss


Informacje
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 91
Skąd: Psary
Wysłany: 20 Luty 2013, 21:35   

Szkoda, że klimy nie ma, ale to mój wymóg co do samochodu. A tak poważnie to wg mnie świetny samochód, 1,2 twinport jest naprawdę dynamiczny i pali mniej niż zwykłe 1,2. Zużycie zależy od tego jak jeździsz. Myślę, że w 8 litrach bez problemu się zmieścisz, a jak się trochę przyłożysz to Cię bardzo miło zaskoczy :)

A w Passacie 2,5 TDI pewnie rozrząd do zrobienia i auto wróci żywych :)
 
 
     
 marcin9962


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Kraków / Bristol
Wysłany: 20 Luty 2013, 21:48   
   Moje auto: VW Passat 2.5 V6 TDI


to widzę że ją też polecasz ;) no nic będę się musiał nią przejechać i zobaczyć co i jak ;)

Cytat:
A w Passacie 2,5 TDI pewnie rozrząd do zrobienia i auto wróci żywych :)

na pasek jeszcze czas u mnie ;) też udało mi się go kupić w miarę z małym przebiegiem jak na 2004 ;)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 21 Luty 2013, 00:53   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Co do 2.5 TDI to To silnik który powinien zostać przekęty ze względu na mity z nim związane... Co do Corsy o Silniku powiem ze słyszałem ze są Bardzo Przyjemne do miasta opinii co do Trasy nie słyszałem. Jeśli Tą Corsę z Ogłoszenia Chcesz Kupować to bardzo fajny Egzemplarz, pakiet Sport, Soczewki i Poliftingowy To Wyglądowe atuty...A Ze w UK dba się trochę bardziej o Corsy to wygląd to potwierdza...

Na Trasowy Dyliżans będzie dobre ;)
 
 
     
 marcin9962


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Kraków / Bristol
Wysłany: 21 Luty 2013, 08:20   
   Moje auto: VW Passat 2.5 V6 TDI


Cytat:
Co do 2.5 TDI to To silnik który powinien zostać przekęty ze względu na mity z nim związane...

co prawda to prawda i też miałem z nim mały problem ale na szczęście pracuje w VW to mi to pomogli zdiagnozować i jest cacy teraz ;)

Cytat:
Co do Corsy o Silniku powiem ze słyszałem ze są Bardzo Przyjemne do miasta opinii co do Trasy nie słyszałem. Jeśli Tą Corsę z Ogłoszenia Chcesz Kupować to bardzo fajny Egzemplarz, pakiet Sport, Soczewki i Poliftingowy To Wyglądowe atuty...A Ze w UK dba się trochę bardziej o Corsy to wygląd to potwierdza...

Na Trasowy Dyliżans będzie dobre ;)

to się ciesze że ja polecacie i że jest dobra co do soczewek itp to i tak lampy będę chciał zmienić i będę chciał zmienić kolor auta ogólnie czarny z białym dachem, albo biały z czarnym dachem, oczywiście nie będę jej malował tylko ją okleję bo mam znajomego co się tym zajmuję i widziałem efekty tego a efekt jest zadziwiający a to przeciesz tylko naklejka ;)
 
 
     
 Romuluss


Informacje
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 91
Skąd: Psary
Wysłany: 21 Luty 2013, 19:16   

Piszą o rozrządzie miałem na myśli wałki rozrządu, a nie pasek :)

Co do corsy to pamiętajcie, że to tylko 1,2 także po za miastem i większej liczbie pasażerów to już różowo nie jest. Ale po mieście i jakiś wypad po za bardzo przyjemny samochód.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa C » Vauxhall Corsa 1.2 sxi 16v 2004
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.