Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:16
Prośba o sugestie
Autor Wiadomość
 otori


Informacje
malopolskie

Wiek: 45
Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29 Styczeń 2013, 12:11   Prośba o sugestie
   Moje auto: poszukuje


Witam
Mam okazje kupic Corsę z 1999r silnik 1,0 przebieg 199tyś przy 170tys został wymieniony rozrząd 3-d od znajomego wystawiona za 5tyś pewnie do 4tys by zszedł autko potrzebóje do jazdy po mieście praca-dom 5km czasem wypad do rodzinki na wies ok 22km. Zmuszony jestem do kupna autka gdyz obecne miało spotkanie z latrnią i już raczej nic z niego nie będzie :beksa: jeśli macie jakieś sugestie opinie to czekam :ojj:
 
 
     
 Przemkowy



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 37
Skąd: Konarzewo koło PZ
Wysłany: 29 Styczeń 2013, 14:10   

Nie wiem jakich sugestii/opinii oczekujesz, wszystko zależy od stanu auta i tego czego Ty się spodziewasz po aucie
 
 
     
 otori


Informacje
malopolskie

Wiek: 45
Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29 Styczeń 2013, 14:27   
   Moje auto: poszukuje


co opini to np jak się taki silnik sprawuje jak z ekonomia jak z wytrzymałością elementów co do stanu tech. to raczej wiem że wszystko jest ok i nie bedzie żadnych wydatków na początku czego oczekuje to aby z punktu A do punktu B dojechać bez problemów ;-)
 
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 29 Styczeń 2013, 20:45   
   Moje auto: AG Z14XEP


1.0 w corsie do spokojnej jazdy po mieście wystarczy. 5km to nieduże odległości, więc spalanie będzie nieco wyższe niż przy tych 22km - ale to normalka. Jeśli chodzi o bezawaryjność w ecotec'ach: masa czujników, w teorii ma to służyć lepszej, ekonomicznej pracy, w praktyce jeśli któryś nawali, to musisz mieć myślącego mechanika który celnie zdiagnozuje usterkę, a nie wymieni pół auta i to dalej nie będzie to. Zatem, jeśli wiesz że auto było zadbane, to raczej nie masz czego się obawiać.

jeżdżąc takie krótkie odcinki dosyć często sprawdzaj przewody odmy czy nie zapchane - może w nich się gromadzić 'galareta' z racji tego że silnik będzie niedogrzany często.

w razie czego służymy pomocą ;)
 
 
     
 kokos94



Informacje
LPG: Tak
Imię: Paweł
Wiek: 29
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 12
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 23:45   
   Moje auto: x14xe


Według mnie, jeśli masz kupić, to szukaj 1.4 8 zaworowy w gazie, także 3 drzwiowy, nie koniecznie 99r , jeśli jako dojazd do pracy i czasem do rodziny, to nie musi być pierwszej młodosci, ale pewnie wyjdzie trochę taniej. Lecz jeśli jednak od zaufanego znajomego i wiesz co w trawie piszczy to już twoja decyzja :) pozdrawiam
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Inne » Prośba o sugestie
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.