Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 16:09
Stożkowy filtr powietrza w Corsie
Autor Wiadomość
 plucik4



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 133
Skąd: Łazy
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 25 Grudzień 2012, 16:41   

witam, ja natomiast zastanawiam się nad kupnem panelowego k&n ale nigdzie nie mogę znaleźć o nim konkretnych opinii tzn jak się zmienia charakterystyka silnika i dźwięk. Czy jest wart swojej ceny. Obecnie na allegro są takie po 200 zł plus przesyłka. Ma ktoś z Was może taki i może mi o nim opowiedzieć? Wydaje mi się z tego co tu czytam, że chyba lepiej kupić markową wkładkę. http://moto.allegro.pl/fi...2832908624.html
aha, moja corsa : 1.4 16V 90KM
 
 
     
 Yogi97037



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 197
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 26 Grudzień 2012, 15:07   

Powiem ci tak ja kupiłem do swojej stożek zwykły normalny klasyczny dałem chyba coś koło 50pln

Dźwięk silnika-KOZAK naprawdę zaje.... chodzi

Osiągi-jak dla mnie po założeniu to nagle nie wgniata mnie w fotel hehe :D ale moim zdaniem ciut lepiej wkręca się na obroty.
 
 
     
 plucik4



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 133
Skąd: Łazy
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 26 Grudzień 2012, 17:12   

a masz może fotkę, żebym mógł zobaczyć jak to u Ciebie wygląda?:)
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Grudzień 2012, 18:05   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


plucik4 napisał/a:
witam, ja natomiast zastanawiam się nad kupnem panelowego k&n ale nigdzie nie mogę znaleźć o nim konkretnych opinii tzn jak się zmienia charakterystyka silnika i dźwięk.


Nie znajdziesz o nim opinii bo to poza dźwiękiem NIC nie daje, wszystkie zmiany w charakterystyce pracy silnika mieszczą się w granicy błędu pomiarowego.
Jeśli NIC nie daje to po co przepłacać ? Kup świeży filtr powietrza do Twojej fury i odrazu poczujesz różnice jak wywalisz stary zabrudzony filtr.

Temat rzeka każdy spodziewa się cudów po włożeniu siatki za 150 zł (nie ważne że zaciąga ciepłe powietrze z komory silnika)na rurze kanalizacyjnej kupionej w sklepie hydraulicznym i do tego niedawno była jeszcze moda na wynalazek o nazwie STRUMIENICA. Dwa tjuninngowe mody które dają 10% więcej mocy i spadek zużycia paliwa :) ))

Koledze któremu wydaje się że lepiej wkręca na obroty proponuję wizytę na hamowni, przekona się ile zyskał koni... wirtualnych
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Stożkowy filtr powietrza w Corsie
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.