Przesunięty przez: Kaszubski
10 Marzec 2016, 22:55
Lampy Angel
Autor Wiadomość
 Jasioracek



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Racibórz
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 14 Listopad 2012, 03:46   Lampy Angel

Witam. Mam pytanie jak się ustawia światła drogowe w lampach angel swiecą nisko i pod złym kątem. Proszę o pomoc
 
 
     
 tomaszstn
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Listopad 2012, 14:33   

Nie wiem jak w tych lampach to wygląda ale na ogół nie ustawia się świateł długich. Sprawdź czy dobrze osadzona jest żarówka, możliwe że coś dobrze nie siadła w swoje miejsce. Po drugie zobacz co masz za żarówki. Jak jakiś shit to wstaw tam jakąś dobrą markową. Jeśli to nie pomoże to znaczy że lampy są do bani i wymień je.
 
     
 Yogi97037



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 197
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 21 Listopad 2012, 17:39   

tak wymieniaj teraz lampy za które dałeś pewnie ze 4 stówki bo chciałeś żeby ładnie wyglądały ;)

A jak świecą na mijania?
 
 
     
 tomaszstn
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Listopad 2012, 15:00   

Powiedz, co Twoja wypowiedź wnosi do tematu? Jeśli masz coś konstruktywnego do powiedzenia to zapraszam.
 
     
 Yogi97037



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 197
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 22 Listopad 2012, 15:16   

zapytałem go jak swieca mijania bo to jest istotne jeśli też słabo to być może ma po prostu za nisko światła ustawione.

A twoja wypowiedź: Nie wiem jak w tych lampach to wygląda... Jeśli to nie pomoże to znaczy że lampy są do bani i wymień je...

Co to za porady człowieku w ogóle wiesz jakie to są lampy angel eyes? bo napisałeś że nie wiesz jak to wygląda to tym bardziej ile kosztuje to się nie udzielaj bo jak sam jeździsz na serii i nic nie robisz przy swoim to łatwo napisać wymień lampy. Taka twoja naprawa jak źle świeci to pewnie żarówki heh...

Co do tematu jak z tymi mijania? ? ? dobrze świecą ? jeśli też lipa to proponuję podjechać na diagnostykę i ustawić koszta małe a ile lepsza będzie widoczność :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Lampy Angel
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.