Przesunięty przez: Kaszubski
1 Marzec 2016, 10:50
Rdza na klapie bagażnika przy szybie
Autor Wiadomość
 persil91


Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 16 Lipiec 2012, 23:51   Rdza na klapie bagażnika przy szybie

Witajcie :)

Mam mały problem - na klapie bagażnika, koło uszczelki miałem bąbel rdzy. Nieco zdrapałem lakier, łatwo odchodził, oto co zobaczyłem:


I teraz mam pytanie, co radzicie? Oddać do lakierowania? Kiedyś za zderzak przedni porysowany płaciłem 250 zł łącznie z plastikiem, ciekawe ile by wziął za klapę bagażnika. Jutro może zadzwonię, ale podejrzewam, że cena będzie z lekka kosmiczna...

A może kupić na allegro/szrocie taką klapę? I tu pytanie - jaka jest szansa na zakup klapy w tym samym kolorze? Mam granacik, ale pewnie odcieni jest sporo. Corsa z 1998.
Bo znowu zakup plus lakierowanie to sporo wyjdzie...

Foteczki:


 
 
     
 Kadzio


Informacje
pomorskie

Wiek: 33
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17 Lipiec 2012, 15:53   

Możesz samemu pobawić się w lakiernika wydasz około 100 zl na lakiery podkłady i szpachle
w poznaniu napewno są firmy dorabiające lakiery na zamówienie koszt puszki 400 ml to jakieś 40 zl

wymiana klapy chyba niema sensu koloru nie znajdziesz no i ponowne lakierowanie całości czeka
 
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 18 Lipiec 2012, 15:18   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Kadzio napisał/a:
w poznaniu napewno są firmy dorabiające lakiery na zamówienie koszt puszki 400 ml to jakieś 40 zl

każdy dobry sklep lakierniczy dobierze ci farbę. Na takie zaprawki do 100ml ci starczy farby. Większość sklepów prowadzi sprzedaż od takich ilości.

A zaprawki zrobisz samemu bez problemów.
Na googlach poszukasz to sie dowiesz jak zrobić samemu takie małe zaprawki.

Z kupna klapy zrezygnuj, kupisz inną i będziesz musiał zrobić to samo.
Takie uroki corsy
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Rdza na klapie bagażnika przy szybie
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.