Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:01
Wasza opinie w sprawie kupna Corsy
Autor Wiadomość
 Roziu



Informacje
Imię: Marcin
Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: Gliwice
  Wysłany: 20 Maj 2012, 14:35   Wasza opinie w sprawie kupna Corsy
   Moje auto: Corsa B 1.4 60km


Witam.

Na początku chciałem się przedstawić nazywam się Marcin i jestem z Gliwic.

Chce się was zapytać drodzy forumowicze o wasza opinie w sprawie kupna Corsy B 1.2 bądź 1.4.

Nie mam przygotowanej dokładnej oferty ale tak ogólnie, ponieważ już widziałem parę i nie były one takie jak bym tego oczekiwał :/

Szukam swojego pierwszego autka, jestem młodym kierowcą i podobają mi się Corsy :)

Ale doszedłem do takiego wniosku że nie kupię cacka i takiego które będzie jak święta krowa idealna.

Więc postanowiłem że kupię troszkę gorsze auto i zainwestuję, żeby mieć dobre części i się cieszyć z niej :)

Dlatego was pytam czy opłaca mi się taki interes żeby np kupić do 2500 i zainwestować 2500 ?

A modele mnie interesuje 3 drzwiowe 1.2 bądź 1.4 bardziej w stronę 1.4

Pozdrawiam Marcin

PS: Jeśli macie dojście do nowych części i tanio do 1.4 to proszę o PM
 
 
     
 yosh


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: yosh
Pomógł: 42 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 529
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 5 Czerwiec 2012, 18:04   
   Moje auto: Corsa B 2.5 V6 , Corsa B 1,2 16V


Hmm. Tańsze auto za 2500 i doinwestować 2500 :uuu: :krzesłem:
Za piątkę znajdziesz spokojnie ostatnie wypusty corsy B na przełomie 1998-2000, w podanej łącznej kwocie znajdziesz auto doinwestowane, nowsze lepiej wyposażone i z nowszym mocniejszym i ekonomiczniejszym silnikiem. Ja osobiście polecam kupić auto świeżo sprowadzone do opłat, między 3000 a 4000 na pewno coś znajdziesz.
Nie sugeruj się przebiegiem auta bo w 80% jest niezgodny ze stanem faktycznym co bardzo często widać po przeglądaniu tylko samych zdjęć, wytartych kierownicach, zmęczonym miechu drążka biegów, czy wytartych pedałach. Szukając auta dla siebie często napotykałem corsy po lifcie ze zderzakiem przednim od przed liftu, co to oznacza chyba nie muszę mówić.
Dodam że w Poznańskim i okolicach jest najwięcej ciekawych ofert, wybierając się w te rejony zawsze można upatrzyć co najmniej kilka aut.

Pozdrawiam
 
 
     
 adam_cb


Informacje
lodzkie

Wiek: 48
Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 5 Czerwiec 2012, 22:41   

Zgadza się. Sam mam auto sprowadzone i jest w lepszym stanie, niż te kupione w Polsce. Osobiście polecam wersję Eco. Ja póki co jestem zadowolony z jazdy.
 
 
     
 Roziu



Informacje
Imię: Marcin
Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: Gliwice
Wysłany: 11 Czerwiec 2012, 20:32   
   Moje auto: Corsa B 1.4 60km


Dzięki za odpowiedz ale już kupiłem auto :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa B » Wasza opinie w sprawie kupna Corsy
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.