Ogólnopolski zlot OPEL POLSKA fb
Autor Wiadomość
 Kunik


Informacje
lodzkie

Klub: Tigra Team
Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: 22 Luty 2012, 10:35   Ogólnopolski zlot OPEL POLSKA fb
   Moje auto: Tigra TwinTop


Witam. Jeżeli macie facebooka to zapraszam do oddania głosu w sondzie: http://www.facebook.com/q...2973627417/Jest to dla mnie istotna sprawa, gdyż jestem współorganizatorem. Od ilości zainteresowanych osób będzie zależało czy jest sens organizacji tego przedsięwzięcia, także udzielajcie się :) Zlot ma mieć charakter ogólnopolski bardzo możliwe, że będzie pod opięką OPEL POLSKA ( co za tym idzie pewnie i będzie przez nich sponsorowany po części ). Co do planów zlotu to konkretów na razie nie mamy, bo na razie chcemy wiedzieć czy to się uda, ale jeżeli tak to będzie to wielka impreza (konkursy z nagrodami, testowanie nowych Opli, DISKO I OGNISKO :) , aktywność sportowa itd. Zachęcajcie wszystkich miłośników marki OPEL do wzięcia udziału w sondzie. Więcej informacji niebawem :) Pozdrawiam serdecznie :) Kunik.

WSZELKIE PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ NA FACEBOOKU POD TEMATEM PONIEWAŻ NIE MAM TAKIEJ MOŻLIWOŚCI PODZIELIĆ SIĘ NA 10 OSÓB BO TYLE KLUBÓW DOSTAŁO ZAPROSZENIA I ODPOWIADAĆ WAM CODZIENNIE...Dajcie mi znać prywatnie jakby coś nie trybiło... gg: 22596508
A teraz kilka odpowiedzi uprzedzających pytania:
Czekam na odpowiedź Opla czy weźmie w tym udział, dlatego na razie mam związane ręce. Muszę pokazać im, że jest duże zainteresowanie tym tematem na fb, żeby myśleli o wypromowaniu marki w ten sposób. Planuje, żeby to była centralna Polska ewentualnie okolice W-wy, to juz zależy od nich. Nie chcę, aby to był również parking pod marketem tylko fajne miejsce z atrakcjami sportowymi, ognichem, konkursami a także jazdami testowymi nowymi Oplami. Dajcie mi czas postaram się jak najszybciej to ogarnąć. Pozdrawiam

JEŻELI LINK NIE DZIAŁA NADAL TO ZAPRASZAM NA FACEBOOKA W OPEL POLSKA TAM JEST CAŁY CZAS NA SAMEJ GÓRZE TA SONDA A JAK NIE MA TO PARĘ MIEJSC NIŻEJ... PRZEPRASZAM ZA KŁOPOTY TECHNICZNE, NIE MAM POJĘCIA DLACZEGO NA NIEKTÓRYCH FORACH JEST OK A NA INNYCH NIE TRYBI.
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 22 Luty 2012, 19:37   
   Moje auto: Porshe 911


ten post nic nie wnosi,
ani daty ani miejsca - zero informacji....
:krzyk:
 
     
 andrzej_m55


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Wysłany: 24 Luty 2012, 22:19   

Kunik ty się tym tematem nie interesujesz. Jak west powiedział. Brak jakichkolwiek informacji.
Masz to napisane na facebooksie. To samo na innych forach.
Zadnej reakcji z twojej strony więc śmiem sądzić że nie zależy Ci na tym.
 
 
     
 adam_cb


Informacje
lodzkie

Wiek: 48
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 2 Czerwiec 2012, 21:16   

No właśnie. Mam pytanie, czy w tym roku planowany jest jakiś zlot Corsy? Chętnie bym przyjechał na przykład latem.
 
 
     
 marcinivan



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: marcin
Wiek: 43
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 65
Skąd: łódź
Wysłany: 4 Czerwiec 2012, 21:51   
   Moje auto: Z32se


po euro będziemy myśleć o jakimś spociku:)
 
 
     
 Bestia
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Czerwiec 2012, 10:52   

hm... może więcej jakichś informacji na ten temat??
 
     
 luki788



Informacje
malopolskie

Wiek: 34
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 2 Lipiec 2012, 15:19   

Co to ma być mało konkretów, info kiepskie, postarałbyś się lepiej.
 
 
     
 DzastinaC1.0


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 16
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 14 Październik 2012, 13:42   

bedzie jakis zimowy zlot?

[ Dodano: 26 Listopad 2012, 22:16 ]
może zimowa edycja zlotu w Łodzi ??
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Zloty/ Spoty regionalne » Spotkajmy się! » Zloty » Ogólnopolski zlot OPEL POLSKA fb
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.