Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 13:11
Dziwne brzęczenie przy jeździe (sprzęgło?)
Autor Wiadomość
 bestseba


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 27
Skąd: Biecz
Wysłany: 14 Kwiecień 2012, 12:04   Dziwne brzęczenie przy jeździe (sprzęgło?)

Witam!

Mam pewien problem z moją corsiną, ostatnio zaczyna robić mi nie małe problemy...
Od pewnego czasu zauważyłem że podczas jazdy np 60km/h słychać dziwny brzęk. Dokładnie jest mi go trudno zlokalizować. Coś jak by ocieranie się o metal... dodam że po wciśnięciu sprzęgła ten dźwięk znika. Czy ktoś miał może taki przypadek i czy to było właśnie spowodowane winą sprzęgła? A może problem leży gdzieś indziej? Wszystko zaczęło się jakiś miesiąc temu. Dźwięk słychać po chwili gdy samochód się nagrzeje mniej więcej 5 min. jazdy. Szukałem c o nieco na forum i nie znalazłem podobnego przypadku, być moze źle szukałem... Jeśli już taki post istnieje proszę o link. Czekam na wasze porady koledzy! Wielkie dzięki!

PS: dodam jeszcze że przy wciskaniu sprzęgło skrzypi... chyba rzeczywiście już mija jego czas.

[ Dodano: 16 Kwiecień 2012, 19:50 ]
Dzięki za odpowiedź chłopaki na prawde! Sprawa rozwiązana. Za niski poziom oleju w skrzyni biegów. temat do zamknięcia!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » Dziwne brzęczenie przy jeździe (sprzęgło?)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.