Przesunięty przez: Kaszubski
9 Lipiec 2016, 11:27
gasnący oplek D z automatem....
Autor Wiadomość
 MaciejKulka
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Grudzień 2008, 14:22   gasnący oplek D z automatem....

Mam problem bo mam Opelka D ze skrzynią clip tronic (Automat i sekwencja). Może będziesz mi mógł coś doradzić?
Czasem przy próbie ruszenia silnik gaśnie a przy automacie nie powinien. Najczęściej dzieje się tak po deszczu i na mrozie. Akumulator jest ok, ładowani ok. Najgorsze jest to, że jak jadę z oplem do serwisu to on (łobuziak jeden) się naprawia i przez jakiś czas jest ok. Znowu gaśnie i znowu jade do warszatatu. Mechanicy nie moga stwierdzić usterki i tak "w kółko Wojtek to samo".
Kolejna zagatka to fakt gaśnięcia silnika w czasie jazdy. Ruszam automat zmienia sobie bieg a pojazd gaśnie. Dziwne. Zauważyłem tylko, że zaraz po uruchomieniu silnika trochę dłużej świeci się kontrolka "Check".
Podłączałem opelka do komputera ale nie pokazał żadnych błędów. Serwis rozkłada ręce a mi w lutym kończy się gwarancja.
Może wiesz co może byc przyczyną takiego zachowania?

++++++++++++++++++
Jesteś kolego nowy więc zapraszam do przeczytania regulaminu.
:faq: i radzę nie :spam: postów, bo będzie :ban:

jak narazie tylko delikatnie groże palcem

junior admin
Ostatnio zmieniony przez dudu 6 Grudzień 2008, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Silnik i osprzęt » gasnący oplek D z automatem....
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.