Przesunięty przez: west
27 Listopad 2011, 11:24
Zielona Corsa
Autor Wiadomość
 nezzy`


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Wronki
Wysłany: 26 Listopad 2011, 21:18   Zielona Corsa

Witam.
Jest to mój pierwszy post więc chciałbym powitać wszystkich forumowiczów :)
Wracając do tematu.
Ostatnio odkupiłem od siostry jasno zieloną corsę B praktycznie za grosze.. lecz jest ona troszkę niezadbana. Nie jestem mechanikiem ale powoli się uczę i to co potrafię to wymieniam sam. chciałbym troszkę wizualnie ją w przyszłości ulepszyć że tak powiem no ale niestety nie mam zbytnio pomysłu (wiem wiem każdy ma swój gust) chciałbym abyście mnie że tak powiem nakierowali co można by zrobić przy niej by ładnie się prezentowała, kolor podałem a co do tego dodam że 3 drzwiowa.
Mam nadzieje że ktoś mi da kilka ładnych pomysłów lub chociaż nakieruje.
Co do alusów, białe czy czarne by lepiej pasowały? I jaka wielkość by była dobra dla tak małego autka?

Ps. Mieszkam w okolicach Poznania (Wronki 52km od Poznania) no i mam kilka poprawek lakierniczych do zrobienia oraz chciałbym by jakiś dobry mechanik rzucił fachowym okiem na nią za dość przyzwoitą cenę. Kogo proponujecie?

pozdrawiam oraz czekam na konkretne odpowiedzi.

Dodam zdjęcia na dniach
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 26 Listopad 2011, 23:21   

nezzy`,

Na początek mógłbyś dodać foto Twojego nowego nabytku bo to by bardzo Nas naprowadziło, no ale wiadomo jeśli zależy Ci na wyglądzie to jakieś felgi podstawa (proponuję 15 cali). Dalej może lotka na tył od wersji GSi, jakiś ładny wydech lub chociażby sama końcówka. Możesz także dodać światełka z przodu i na tył typu angels eyes. A no i pokusić się można od odświeżenie powłoki lakierniczej aby auto rzucało się w oczy z daleka :) No niech teraz reszta użytkowników też się wypowie bo wiadomo że te zmiany tanie nie są.
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 27 Listopad 2011, 10:55   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Coż co Do Modyfikacji - Zdrowa seria z Ładnym Kołem (14 cali jest optymalne do jazdy ; 15 dawają znać o tym po czym jeździsz)
Lotka GSi (albo chociaż jej laminatowy odpowiednik) dodadzą stylu i smaku...
Jeśli Chodzi o Lampy to Tylne jakieś stonowane (Clear Red albo Smoked Red, bądź seria)
Odświeżenie lakieru, jeśli zderzaki są czarne to pomalowanie ich w najlepszym całych w Lakier, albo na styl FL
Przednie Reflektory nowa Seria albo Arteb Black

Pozdrowienia
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 27 Listopad 2011, 11:23   
   Moje auto: Porshe 911


Przeniosę ten temat do Klubowicze i ich Corsy, tam będzie bardziej pasował, jak coś zmienisz, dołożysz wrzucisz w te,at i się będzie kręcić.

Co do lakiernika, mechanika, mogę polecić ale to już w samym Poznaniu.
 
     
 nezzy`


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Wronki
Wysłany: 29 Listopad 2011, 11:08   

Dziękuje za wypowiedzi. Z dojazdem do Poznania nie ma problemu, mogę przejechać ten kawałek.
Zderzaki są czarne.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Zielona Corsa
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.